REKLAMA

REKLAMA

Targówek

kultura

 

Poniedziałek z kabaretem na Zaciszu. Bezpłatna dawka dobrego humoru

  9 marca 2023

Poniedziałek z kabaretem na Zaciszu. Bezpłatna dawka dobrego humoru
źródło: Facebook/Kabaret Czy Jakoś Tak

Już w poniedziałek 13 marca w Domu Kultury "Zacisze" wystąpi kabaret "Czy Jakoś Tak", w wykonaniu którego obejrzymy wesoły spektakl pt. "Wrzuć na luz". Wstęp bezpłatny!

REKLAMA

Kabaret "Czy Jakoś Tak" tworzą ludzie z pasją, obdarzeni wielorakimi talentami i kochający to, co robią. W błyskotliwych, autorskich tekstach i skeczach dają z siebie mnóstwo dobrej energii, bawiąc i zarażając pozytywnym nastawieniem do życia. Realizując przedstawienia kabaretowe, zapraszają publiczność do wspólnej zabawy. "Czy Jakoś Tak" to świetna recepta na udane spotkanie pełne emocji, uśmiechu i wzruszeń. Zapewnia doskonałą zabawę z dużą dawką dobrego humoru i piękną muzyką na żywo. W skład kabaretu wchodzą: Krystyna Krakowiak, Ula Rutkowska, Wiktor Kowalski i Wiktor Sosnowski.

"Czy Jakoś Tak" na Zaciszu

"Wrzuć na luz" - to program zawierający znane i lubiane piosenki w wersjach oryginalnych, jak również przerobionych, dostosowanych do potrzeb treści programowych oraz produkcje własne. Przedstawione w programie skecze dają widzowi sporą dawkę śmiechu i relaksu. Tematyka spektaklu to nasze codzienne sprawy: sytuacje życiowe, perturbacje, smutki i radości przedstawione w ciekawy i subtelny sposób. Program nie zawiera elementów polityki. Pracując na scenie, artyści starają się uaktywniać widownię, wciągając ją do wspólnego śpiewania, co umożliwia dobór piosenek. Kabaretowy show odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 13 marca w Domu Kultury "Zacisze" przy Blokowej 1 o godzinie 12:30, tuż po wykładzie w ramach Uniwersytetu III Wieku. Wstęp wolny, jednak decyduje kolejność przyjść.

(jr)

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA