Już bezpiecznie
27 października 2001
Skończył się remont "śluzy tarchomińskiej". 16 października odbyło się tzw. odebranie prac.
Urządzenie jest administrowane przez Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Warszawie i ze środków tej jednostki była sfinansowana naprawa.
Biblioteka na świeżym powietrzu, sprawdzi się u nas?
Budki z książkami w parkach Białołęki? Czy będą projektem, który ożywi czytelnictwo w naszej dzielnicy?
Wadliwie działająca "śluza tarchomińska", a szczególnie jej nieszczelność spowodowała wystąpienie zagrożenia powodziowego w trakcie tegorocznego lata. Po remoncie urządzenie gwarantuje skuteczne zabezpieczenie terenów osiedli Tarchomina i Nowodworów przed zalaniem. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście nie czeka już mieszkańców stres podobny do tego, jaki mieli latem.
ug
.








































