Judoczka z Białołęki na podium
30 czerwca 2015
21 czerwca w Luboniu koło Poznania odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży juniorów młodszych. Wielki sukces zaliczyła zawodniczka klubu Lemur - Julia Świątkiewicz.
Kryzys zmiótł tramwaje. Białołęka boleśnie poszkodowana
Kryzys gospodarczy bezlitośnie ujawnił gorzką prawdę: Warszawy nie stać na wszystkie planowane linie tramwajowe.
Gratulujemy!
(red)
.






































