Judoczka z Białołęki na podium
30 czerwca 2015
21 czerwca w Luboniu koło Poznania odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży juniorów młodszych. Wielki sukces zaliczyła zawodniczka klubu Lemur - Julia Świątkiewicz.
Faktycznie, infrastruktura jak pod Grunwaldem
Chodząc po wschodniej Białołęce przyjemnie jest czytać nazwy ulic. Idealnie pasuje do nich również ich stan oraz otoczenie - zupełnie, jakbyśmy byli w XV wieku.
Gratulujemy!
(red)
.






































