Jesienne biegi przełajowe w Wawrze
17 września 2012
Czwórbój Wawerski ma proste zasady - co kwartał na terenie dzielnicy odbywa się inna impreza sportowa, ściśle powiązana z aktualną porą roku. Wiosną były wyścigi rowerów górskich, latem - pływanie, teraz przyszła pora na biegi przełajowe.
Falenica chce nowej linii do metra. Ratusz mówi "nie"
Mieszkańcy Falenicy dzień w dzień odczuwają niedogodności związane z kiepskim połączeniem autobusowym z lewobrzeżną częścią miasta. Lokalni samorządowcy domagają się wprowadzenia dodatkowej linii autobusowej, która dałaby możliwość dojazdu do stacji metra na Ursynowie. Co na to warszawscy urzędnicy?
Bartoszycka 45/47) odbędzie się III edycja Czwórboju Wawerskiego "Cztery pory roku". Będą to biegi przełajowe na dystansie:
W zawodach może wystartować każdy, kto zgłosi się do biura zawodów w dniu imprezy, wypełni kartę startową oraz przedstawi organizatorom badanie lekarskie stwierdzające zdolność do udziału w zawodach lub podpisze oświadczenie o udziale w imprezie na własną odpowiedzialność (dzieci i młodzież do lat 18 muszą mieć zgodę rodziców). Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8.30 przy starcie.
Czwórbój ma prowadzoną klasyfikację zawodników z wszystkich edycji. Obecnie, w połowie zawodów, wygląda ona następująco w poszczególnych kategoriach:
Regulamin i terminarz zawodów jest dostępny na stronie imprezy.
(wt)
foto wawer biegi przełajowe.








































