Jeden bilet, dziewięć filmów
11 czerwca 2010
"Noc kina bez endu" to niezwykła impreza filmowa - noc, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat, kupując tylko jeden bilet. "Echo" rozdaje bezpłatne wejściówki.
Ogród kieszonkowy przy Sempołowskiej. Ulica zmieni się nie do poznania
Ulica Stefanii Sempołowskiej, to droga bez przejazdu, zagnieżdżona wśród monumentalnych budynków, pokryta kostką chodnikową z minimalnym akcentem zieleni. Mieszkańcy zdecydowali, że powinno być jej więcej.
Kupując tyl-ko jeden bilet, widzowie mogą oglądać filmy, przemieszczając się dowolnie z sali do sali.
Na Targówku obejrzymy: "Brüno", "Co nas kręci, co nas podnieca", "Daybrea-kers. Świt", "Furia", "Wrota do piekieł", "Avatar 3D", "Sherlock Holmes", "The Hurt Locker. W pułapce wojny", "Dom zły". Bilet kosztuje 19 zł.
Multikino Targówek, ul. Głębocka 15, tel. 22 489-40-10.
Uwaga! "Echo" rozdaje 10 podwójnych zaproszeń na imprezę. Aby je otrzymać, wystarczy zadzwonić (tel. 22 614-58-28) do redakcji w poniedziałek, 14 czerwca o godz. 15.00.
kc
![]() |
![]() |






































