Pamiętaj o karcie
11 czerwca 2010
Do 30 czerwca każdy pasażer stołecznej komunikacji, który korzysta z biletów długookresowych, musi wyrobić sobie spersonalizowaną kartę miejską.
Pozostało już niewiele czasu.
Rewolucja w WSM. Prezes Różewska odwołana
Jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce przechodzi rewolucję. Podczas walnego zgromadzenia odwołano prezes WSM Barbarę Różewską. Ona sama twierdzi, że to efekt "skoku na spółdzielnię" środowiska politycznego burmistrza Bielan Grzegorza Pietruczuka.
Sprawę można załatwić we wszystkich punktach obsługi pasażerów Zarządu Transportu Miejskiego (należy zabrać ze sobą papiero-we zdjęcie legitymacyjne oraz dokument potwierdzający tożsamość) lub zamówić kartę poprzez internet - na stronie personalizacja.ztm.waw.pl (odbiór karty możliwy jest po kilku dniach w wybranym POP-ie).
Bilet imienny można bezpłatnie przekodować na spersonalizowaną kartę w dwóch punktach obsługi - przy stacji metra Centrum oraz przy ul. Senatorskiej 37. Powinni zrobić to pasażerowie aktualnie wykorzystujący imienny kontrakt, którego termin ważności upływa 30 czerwca.
kc
.




































