REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Awantura w hotelu przy Modlińskiej zakończona aresztowaniem

  13 listopada 2023

alt='Awantura w hotelu przy Modlińskiej zakończona aresztowaniem'
źródło: Polska Policja

Policjanci z komisariatu na Tarchominie interweniowali w związku z awanturą, do której doszło pomiędzy 26-letnią kobietą a 25-letnim mężczyzną w jednym z pokoi hotelowych przy ul. Modlińskiej.

REKLAMA

Policjanci z komisariatu przy Myśliborskiej otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury w jednym z hoteli przy ul. Modlińskiej. Drzwi wskazanego pokoju były otwarte, panował w nim ogólny nieład. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
Na balkonie mundurowi zastali kobietę, która rozmawiała z mężczyzną znajdującym się na sąsiednim balkonie. Policjanci wylegitymowali ich.

Kłótnia znajomych w jednym z hoteli przy Modlińskiej

- 25-latek i jego o rok starsza znajoma byli zdenerwowani. Starali się wytłumaczyć policjantom, co było powodem ich sprzeczki. Mundurowi zwrócili uwagę na wyraźny zapach marihuany wyczuwalny w pokoju. Skontrolowali pomieszczenie. Znaleźli w nim dwie torby zawierające różne substancje popakowane w przezroczyste torebki i dwie wagi elektroniczne. Na sąsiednim balkonie policjanci znaleźli również plecak, w którym znajdowały się kolejne torebki i pojemniki z różnymi substancjami - informuje komisarz Paulina Onyszko.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Policjanci z Białołęki zatrzymali 25-latka

Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 25-latka i jego 26-letnią znajomą. Do komisariatu przewieźli również wszystkie zabezpieczone w hotelu substancje. Ich skład poddano szczegółowej analizie. Śledczy przesłuchali zatrzymaną 26-latkę. Na podstawie materiału zgromadzonego w tej sprawie, w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga Północ wszczęto śledztwo. Tam też doprowadzono 25-latka na przesłuchanie, zaś prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Decyzją sądu 25-latek trafił do aresztu na trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

MB

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023