Gołobupiec - recydywista
13 września 2011
Z przyczyn oczywistych Fulik nie może napisać prawidłowo, kim był złodziej z Górczewskiej.
Na zdjęciu widzimy zabytek. Skończył już 92 lata
Przejeżdżający Obozową pasażerowie tramwajów i kierowcy nieświadomie mijają obiekt wpisany do gminnej ewidencji zabytków.
Miał powody do nerwówki, bo na linii kas okazało się, że w torbie niesie parę portek, za które nie zapłacił.
Policjanci odkryli dodatkowo, że Radosław B. spodnie rąbnął zanim jeszcze wyczyścił mu się rachunek za poprzednie kradzieże, w związku z czym będzie odpowiadał jako recydywista.
TW Fulik
na podstawie informacji policji












































