Głosowaliśmy na ule - już wiszą na Białołęce
29 maja 2015
W połowie czerwca ruszy głosowanie na projekty złożone w tegorocznej edycji budżetu partycypacyjnego - a ubiegłoroczne pomysły już są realizowane.
Na Płochocińskiej jest ciemno jak w piekle
Wzdłuż tej jednej z najważniejszych arterii Białołęki stoją latarnie sprzed półwiecza. Ledwo świecą, przez co jest tu bardzo niebezpiecznie. Tym bardziej, że po zmroku jezdnię przekraczają piesi, a ulicą mkną ciężarówki i tiry. - Strach tędy chodzić, ale nie ma wyjścia - mówią piesi.
I właśnie dla nich budowane są domki, takie jak te wiszące na plamach zieleni otoczonych betonem.
Ładne?
(red)
.





































