Głodni? "Po staremu" nakarmi po polsku, do syta
20 sierpnia 2015
W Legionowie nie znajdziemy wielu dobrych knajpek. Ale mamy bary.
Znasz czarne punkty Legionowa?
Według policjantów rondo przy ratuszu, wiadukt na Zegrzyńskiej i Strużańska - to okryte najgorszą sławą miejsca w Legionowie. Powody? Po rondzie nie umiemy jeździć, na wiadukcie lubimy sobie pokrzyczeć, a na Strużańskiej depnąć w gaz.
I - co zdecydowanie trzeba podkreślić - wszystko w bardzo przyjemnym dla oka wnętrzu.
Jeśli z "Po Staremu" ci nie po drodze - zawsze można wybrać któryś z pozostałych legionowskich barów. Jest choćby Łasuch na Piłsudskiego, Smaczek przy Batorego czy Gruba Kaśka przy Norwida. Swoje podwoje zamknął niestety Kucharz Polski na Sienkiewicza.
A wy macie swojego faworyta?
(red)
.










































