Głodni? "Po staremu" nakarmi po polsku, do syta
20 sierpnia 2015
W Legionowie nie znajdziemy wielu dobrych knajpek. Ale mamy bary.
Rosjanie opuszczają ośrodek nad Zalewem. Umowa zerwana
Federacja Rosyjska przestała być dzierżawcą ośrodka wczasowego we wsi Skubianka. Stało się tak na skutek nagłośnienia sprawy przez lokalny tygodnik "Mazowieckie To i Owo" na początku kwietnia.
I - co zdecydowanie trzeba podkreślić - wszystko w bardzo przyjemnym dla oka wnętrzu.
Jeśli z "Po Staremu" ci nie po drodze - zawsze można wybrać któryś z pozostałych legionowskich barów. Jest choćby Łasuch na Piłsudskiego, Smaczek przy Batorego czy Gruba Kaśka przy Norwida. Swoje podwoje zamknął niestety Kucharz Polski na Sienkiewicza.
A wy macie swojego faworyta?
(red)
.









































