REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Max

28.10.2015 09:36

A na nowy (i kolejny) cmentarz w Aleksandrowie pazury sobie ostrzy Parfia NSPJ z Falenicy: http://aleksandrow.warszawa.pl/cmentarz-w-aleksandrowie/. Dobrze, że mieszkańcy walczą przeciw!

# wawryk

04.11.2015 21:37

Ostrzy pazury? JA teściów musiałem pod płotem chować, bo taki fircyk jak TY sobie kupił działeczke w okolicy Falenicy

# zkr

06.11.2015 00:27

A co na to gminy żydowskie? Własne dziedzictwo ich nie interesuje?

REKLAMA

# Wawka

06.11.2015 00:44

#wawryk napisał(a) 04.11.2015 21:37
Ostrzy pazury? JA teściów musiałem pod płotem chować, bo taki fircyk jak TY sobie kupił działeczke w okolicy Falenicy
Był już nawet ogrodzony teren po drugiej stronie ulicy ale księżulo zapomniał, że tam stoją domy od dawna i jakoś tak ich mieszkańcy nie bardzo chcą mieć za płotem tych co odeszli

# MartaZ

10.11.2015 10:54

#wawryk napisał(a) 04.11.2015 21:37
Ostrzy pazury? JA teściów musiałem pod płotem chować, bo taki fircyk jak TY sobie kupił działeczke w okolicy Falenicy
To #wawryku prawo złamałeś chowając śp. pod płotem, a jak chcesz chować w Falenicy to optuj za cmentarzem w Falenicy. A fircykami nazywaj tych, którzy nie patrzą na problem obiektywnie i nie biorą pod uwagę wszystkich minusów upatrzonej lokalizacji, włącznie z wodą w grobie, zatrutym jeziorkiem i wyciętym lasem.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break