REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zagubione psy?

 ania

14.04.2004 18:24

Już dwa razy widziałam rano na przystanku Stefanika (w stronę centrum) zapuszczonego, chudego owczarka collie. Łazi w tę i z powrotem, biega do tego dzikiego sadu. Wygląda na takiego, który się zgubił i szuka w okolicy właściciela. Chyba, że ktoś o niego nie dba i tak go puszcza sampopas. Jeśli tak to niech z uwagi na moje wrażliwe serce tego nie robi, bo mam potem cały dzień doła jak myślę o takim psie.
A jeszcze dziś po południu w tej samej okolicy, również po osiedlu Ciołkosza i po ulicy między samochodami, błąkał się mały długowłosy mops jakiś czy piekińczyk (taki z wystającymi zębami). Ludziom się przyglądał i biegał w kółko. Biedny taki, nie zapytasz go przecież - a ty czyj jesteś?. Sama mam psa przybłędę i serce mi się kraje. Jeśli coś wiecie na ten temat, jeśli ktoś szuka, komuś zginął pies dajcie znać. Może wiecie coś o tym owczarku, może nie potrzebnie się martwię.
Pozdrawiam.
Uff, ale się spisałam, nie poznaję koleżanki

# nicka

16.04.2004 15:38

ten collie wałęsa się już bardzo długo w tych okolicach, więc chyba jest miejscowy i ktoś go karmi, bo inaczej już dawno by się przeniósł w inne okolice.
O tym małym nic nie wiem, bo nawet go nie widziałam.

# TOST

18.04.2004 18:04

chyba znam właściciela tego collie, mieszka na stefanika chyba pod 12B, dawniej widziałem tego pana z owczarkiem szkockim , ale od jakiegos czasu chodzi sam i jakby czegos szukal

REKLAMA

# ania ponownie

18.04.2004 19:46

A czy mówisz o takim niepełnosprawnym chyba mężczyznie? Bo rzeczywiscie nie widzialam go dawno z tym owczarkiem. Czasami chodzil też z nim chłopczyk i teraz widuję go z innym psem. Moze to rzeczywiscie ich?

# TOST

19.04.2004 20:03

dokładnie tak
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024