REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

samoobrona (???)

# atak

15.04.2004 10:00

jeśli chodzi o mnie to nic się nie zmieniło i nadal nie lubię polityki ale w związku z nadchodzącym zagrożeniem ze strony panów w czerwono-białych krawatach chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat "tego czegoś", co sądzicie o tej partii, jak będziecie głosować i dlaczego nie na samoobronę ;-), pozdrawiam
wierzę że starzy bywalcy tego forum, że po "nazwisku" nie wymienię, nie zawiodą i oddadzą swój głos na ten temat

# menel

16.04.2004 00:58

bede na nich glosowal,
po co mam szukac pracy jak od AL dostane
co miesiac 900 zl :))
Lepper na prezydenta!!!

 dar200

16.04.2004 19:33

Jestem za ale za kim nie powiem.

REKLAMA

# paw

16.04.2004 21:10

900 i mój bogaty sąsiad bedzie msiał sie ze mna podzielic bo Lepper tak każe.
Powinni tego zabronić.

# franek

18.04.2004 11:30

Wolę Leppera niż PO i SLd ,przynajmniej ma jaja. PiS miałby szansę, ala jest za miękki dla złodziejaszków w Warszawie.

# atak

19.04.2004 08:46

ludzie bredzicie

REKLAMA

# kaz..

19.04.2004 13:20

Najlepsi to chyba ludzie z PiSu. Żon nie biją ,prawie święci są a że póżniej okaże się że to ta sama glina co wszyscy to będzie po czasie.

# LPR wita was

19.04.2004 20:15

Glosujcie na nas i na naszego przywódcę z "Rodzina Adamsów"

# piotr anty ue

19.04.2004 21:55

nie ma znaczenia czy lepper, rokita lub miller, nic się na razie nie zmieni. oczywiście mentalnośc polaka można byłoby zmienić, ale tylko metodą marchewki i potężnego bata, ale niestety tematem nr 1 od 2 lat jest wyłącznie UE - kolejna pułapka na łatwowiernych i liczących, na to, że europa im da.....bo się należy. nikt nikomu nic nie da, zresztą juz niedługo zacznie się............

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe