REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Wynajem szalunków i rusztowań

 androg

11.03.2019 12:49

Witam!
Prowadzę małą firmę budowlaną i na moje szczęście udało mi się niedawno wygrać aż 3 przetargi na budowy - nie są to duże zlecenia, ale pozwalają na to, by moja firma się rozwijała. Pracowników mam już przygotowanych, ale brakuje mi sprzętu. Szukałem więc firmy oferującej wynajem tego sprzętu - może w przyszłości zdecyduję się na zakup. Wracając do tematu - znalazłem firmę KBS http://www.kbs-construction.pl/ i odnoszę wrażenie, że jest to firma warta zaufania. Z tego co wiem, to mają dość korzystne ceny, a na tym na ten moment zależy mi najbardziej (chcę, by moi pracownicy zarabiali u mnie satysfakcjonujące pieniądze). Czy ktoś z Was kojarzy tę firmę i mógłby się wypowiedzieć na ich temat?

# Wokul80

23.10.2019 10:38

Mogę się wypowiedzieć na temat firmy http://www.ekspres-rusztowania.pl , która działa przede wszystkim w Warszawie i Łodzi. Bardzo solidne przedsiębiorstwo, które dysponuje nie tylko doskonałym sprzętem renomowanych producentów, ale oferuje ponadto usługi montażu, transportu i demontażu rusztowań. Myślę, że wynajem to znacznie bardziej korzystne rozwiązanie niż zakup na własność, zwłaszcza jeżeli mamy do zrealizowania tylko jednorazową inwestycję.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break