REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

WYBORY 2010

# cobra22

12.08.2010 11:55

Znowu chcą powrócić "Ci"co na robili obory w poprzednich latach, szkoda, że East Białołęki wystawia ich do składu.
ALBO MY ICH, ALBO ONI WAS!

# awas

14.08.2010 06:23

przeczytajcie
www.bialoleka.waw.pl/page/index.php?str=3&id=3258
autor tego tekstu był w latach 1994 - 2002 przewodniczącym rady GMINY Białołęka, która miała pełną samorządność w zakresie budżetu.
Był tym, który radził i doradzał ówczesnemu burmistrzowi.
Jest takie staropolskie przysłowie: "zapomniał wół jak cielęciem był".

# cobra22

15.08.2010 10:13

Potrzeba zmian pokoleniowych. Np.taka "chorągiewka" z Poraj jak wiatr zawieje tam ona, lub jedna druga rolnika o Jerrym nie wspomnę-DOSYĆ!

REKLAMA

# norka 3

16.08.2010 21:08

Formujesz cobro proste rozwiązania .Mam odczucia że nawet nad nimi się nie zastanawiasz. Co dla ciebie znaczą zmiany pokoleniowe ? Wezmiesz samych mlodych i jakie osiągalne efekty zakładasz. Tak jak przy każdych wyborach młodych bezrobotnych.Jeszcze trzeba się martwić gdzie im poszukać pracę. Może mlode matki . Czy wielu naszych obecnych radnych przy przyjęciu funkcji legitymowało się jakimiś osiągnięciami ? Jesli tak to jakimi . Tymi że prowadzili kampanie ,lub byli asystentami wyborczymi.Efekt -rozpływają się jak mgła.Wydaje się mi że trzeba sprecyzować wymagania i szukać właściwych kandydatów kierując się wiedzą ,doświadczeniem ,umiejętnościami itd...Najwazniejsze chęcią działania. Wkrótce tu na forum zaczną się polowania na czarownice i może dobrze byloby gdybyśmy choć raz w wyborze kierowali się rozsądkiem a nie uprzedzeniami.

# cobra22

16.08.2010 22:09

Podam norko 3 kilka nazwisk: Jaworski, Tyburc, Tumasz, Włodkowski . Efekty: zobacz ile jest inwestycji w naszej dzielnicy, i co najważniejsze rozwiązują problemy mieszkańców.Osiągnięcia:internet to duży zakres wiedzy na temat osób pełniących stanowiska publiczne-warto poczytać.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

18.08.2010 19:31

a ze tak Matka powiedza,.... Pan Zajc? A Pan Zajc, nie nada sie? Co?

REKLAMA

# cobra22

18.08.2010 22:15

A co dla NAS zrobił przez cztery lata?

# Bolek

22.08.2010 22:16

Jeśli mówisz żeTyburc coś zrobił to chyba jesteś uposledziony.Zrobił -konkretnie co ? Jaworskiemu coś natomiast się chce tu bądżmy sprawiedliwi . Ale zacznij cobro od Tyburca. Konkrety...

# cobra22

23.08.2010 11:33

Tyburc-po pierwsze Most(ek) -hasło wyborcze,Park Henrykowski, sprawy związane ze sportem.

REKLAMA

# Baśka

24.08.2010 18:49

Jeśli Tyburc jest budowniczym mostu to powinieneś kandydować na burmistrza .Deklaruje mój glos.Warunek stawiam jeden załóż partyjkę marzycieli.
Na marginesie powiem Tobie tylko to że często opiniujesz na forum innych na ogół krzywdzisz w ocenach. Natomiast jak ktoś powie Ci -konkrety tu jesteś nagi.

# cobra22

24.08.2010 22:41

Trzeba krytykować głupotę, napisz konkrety, kogo skrzywdziłem na tym forum, natomiast co do Tyburca, który jest z PO, to dzięki temu ugrupowaniu będziemy mieli most i zdania nie zmienię miłośniczko G.

# obserwator zjawisk

27.08.2010 20:56

Nadal nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie -co zrobił przez 4 lata .Most to możemy powiedzieć że zawdzięczamy wszystkim. PiS nie potrafił ale nie wydał.Śmieszne to ale prawdziwe.Dlatego PO wspólnie z SLD zaczęło budowę. Jak skończą to wtedy podsumuje się za ile i w jakim czasie. Nie ma tu samodzielnego bohatera. Tyle.

REKLAMA

# cobra22

27.08.2010 22:52

Nie ważne za ile ważne, że będzie.Budowa Parku Henrykowskiego.Budowa dróg.Burmistrz Piotr Smoczyński Przewodniczący Rady Dzielnicy Paweł Tyburc,Piotr Jaworski Przewodniczący Komisji Inwestycyjnej,Wojciech Tumasz Wiceprzewodniczący Komisji Inwestycyjnej to są osoby na właściwym miejscu i na następne cztery lata(mam nadzieję).

# pytajnik

28.08.2010 10:36

...Budowa Parku Henrykowskiego.Budowa dróg... - sprecyzujesz - jakie drogi?
Czy to już cała lista inwestycji?

# rulon

28.08.2010 20:06

Park Henrykowski to lizusie inwestycja jeszcze nie skończona. Koszt całkowity to 5 baniek jak zrobią .Może to dobre dla STO ( szkoły prywatnej ) bo to korzyść za darmo.Miejsce na zabawy nie za dobre.Tam nie ma mieszkańców .Tak że zastanów się co chcesz chwalić przed wyborami.Wydaje się mi że za wcześnie zacząłeś kampanie i się spocisz .

REKLAMA

# cobra22

28.08.2010 22:45

Nowodworska,Sprawna,Rozewska itd,Park Henrykowski- mieszkańcy nowo wybudowanych bloków będą przychodzić ze swoimi pociechami, oczywiście zgodzę się z tobą, że w pierwszej kolejności powinien powstać Park Picassa na Tarchominie lub na Nowodworach.
"Kampania-nie ma sensu zmieniać kogoś, kto dobrze funkcjonuje"

# answer

29.08.2010 15:25

precyzyjniej, Cobro: "kto nie zrobił nic ponadto, co każdy na tym samym miejscu mógłby uczynić!" Gdzie wywalczone inwestycje rekompensujące Czajkę i Jarmark? To byłby konkret. Ale konkretu nie ma, jest to co w planie, to co wynikało z bieżących wydatków. A dlaczego? Bo kaznowski to ....

# cobra22

30.08.2010 22:49

Każdy to znaczy kto?

REKLAMA

# bwradny :)

31.08.2010 19:20

Każdy znaczy nawet ty... i ja (razem)

# cobra22

31.08.2010 23:12

Ja - nie, ale Ty jak najbardziej!

# czy_to_ważne

01.09.2010 13:53

a czy to ważne który z radnych co zrobił?
ważne że mają diety, spotykają się we własnym gronie, pogadają, pokłucą się czasem i pójdą być może razem na piwo, czasem załapią się na wyjazdy zagraniczne.
ludzie są im potrzebni raz na cztery lata.
dlatego niepodniecajcie się ludzie wyborami, i nie szukajcie konkretów.
chyba że ktoś z was chce się dostać do tego grona!

# bwradny

02.09.2010 12:22

Cobro, czemu nie jesteś Solidarny?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.09.2010 13:49

Bardzo sluszna uwaga! Solidarny... ha, ha, ha
Wystarczy zapoznac sie z warunkami wspolpracy zamieszczonymi w pierwszym poscie autorstwa tego reagujacego wzwodem na upust powietrza z fujarki gada.
Pisze tam bowiem nastepujaco, cytuja Matka:
ALBO MY ICH, ALBO ONI WAS!
czyly... hehe
Za mna frajerzy!
Ale gdyby.. hm, gdyby cos... no wiecie.... poszlo nie tak... to ja...:
To ja w tym czasie bylem na molo. Czekalem na ciotke z Kanady!
Odwolujac sie do mitologii... Znamy te numery!
Tam tez glupiej dziwce ''wcisnieto'' jumniete z cudzego sadu jablka. Z wiadomy skutkiem.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.09.2010 14:42

A przy okazji:
poniewaz dzisiaj nasz dobitnie pokrzywdzony przez centrale w Brukseli personel jednego z kluczowych ministerstw widzi sie ze swoim Przelozonym, Panem Ministrem Siergiejem Lawrow'em, maja pytanie Matka do lokalnych przedstawicieli rzadzacej partii pod przewodnictwem Pana Donalda Tuska, premiera naszej republiki:
Nie wiecie, czy na popoludniowym bankiecie bedzie wreczenie Nagrod Ministerialnych za Opercje "Bierioza 2010''? (po niemiecku: Birke 2010)
Z kwietnia tego roku event... wiec?
Chyba juz czas na wyroznienia, tym bardziej, ze okazja znakomita. Poczatek roku szkolnego... toz to same wydatki przeciez! A my wsie... solidarni. Juz od 30 lat!

# cobra22

02.09.2010 21:51

Ciągnij kiszkę !

# bwradny

03.09.2010 11:07

smakowa

# cobra22

03.09.2010 21:55

To nie do Ciebie bwradny, tylko do tej lub tego wyżej.

# bwradny

05.09.2010 11:09

wiem, ale ja też spróbowałem w ramach Solidarności z Matką i... naprawdę była smakowa!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy