REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Rypsło się

07.04.2013 00:04

Dobrze, że mnie ostrzegliście - już miałem zamiar kupić dom w Wawrze...

# jonasz

08.04.2013 19:51

Dobra wiadomość:
" Przeanalizowaliśmy sytuację z pierwszych dwóch miesięcy tego roku - mówi asp. Paweł Pławecki. - Porównaliśmy liczbę włamań i osób zatrzymanych w związku z tymi przestępstwami. W okresie styczeń - luty br. miało miejsce 35 włamań, zatrzymaliśmy osiem osób. W okresie styczeń - luty br. miało miejsce 35 włamań, zatrzymaliśmy osiem osób - mówi policjant. Zdecydowanie chcę jednak podkreślić, że osoby te nie są ze sobą powiązane i nie jest to na pewno żadna zorganizowana grupa - mówi z naciskiem asp. Pławecki."
*
Zła wiadomość:
"Policja nie dysponuje szczegółowymi danymi statystycznymi, uwzględniającymi poszczególne osiedla. A szkoda, bo pozwoliłoby to być może zauważyć, że pewne lokalizacje były wybierane przez włamywaczy częściej niż inne, co w konsekwencji wymagałoby np. częstszych patroli policyjnych. - Proszę pamiętać, że Wawer jest bardzo dużą dzielnicą - mówi asp. Pławecki. - Musielibyśmy spytać policjantów o szczegółowe informacje i na mapie zaznaczyć wszystkie włamania. To pozwoliłoby nam stworzyć taką topografię terenu i być może okazałoby się, że faktycznie większość włamań miała miejsce np. na terenie Anina, czy Marysina - przyznaje. "
Panie Komisarzu, toż to zawsze na filmach była podstawa - mapa i okrągły lizak:)
*
I ...
"- Najważniejsza jest profilaktyka - mówi asp. Pławecki. - Staramy się jak najczęściej apelować i przeprowadzać akcje informacyjne, które mają uświadamiać ludziom zagrożenia. Panie Komisarzu pomagam i ja...
W sieci widziałem 35 domów na sprzedaż w swojej okolicy - większość pokazuje okazałe wnętrza z audio, zegarami ściennymi, malarstwem itp, itd. Dom o wiele łatwiej zlokalizować w terenie ( jak się go zna) niż mieszkanie w bloku. Sugerowałbym więcej roztropności.

# MAKAR

10.04.2013 13:44

Informacja policji
- Przeanalizowaliśmy sytuację z pierwszych dwóch miesięcy tego roku - mówi asp. Paweł Pławecki. - Porównaliśmy liczbę włamań i osób zatrzymanych w związku z tymi przestępstwami. W okresie styczeń - luty br. miało miejsce 35 włamań, zatrzymaliśmy osiem osób - mówi policjant. Zdecydowanie chcę jednak podkreślić, że osoby te nie są ze sobą powiązane i nie jest to na pewno żadna zorganizowana grupa - mówi z naciskiem asp. Pławecki
Tylko pytanie czy na te 8 osób to:
4 - włamania do piwnic
2- włamania do garaży
2-włamanie do osiedlowych sklepów
Czy może wszystkie do altanek na działkach
Bo napewno nie do domów ( bo włamywacze do domów napewno nadal grasują ta "żadna zorganizowana grupa") bo żeby ich złapać trzeba czasami pojeździć po dzielnicy

REKLAMA

# miłośnik_motyk

26.04.2013 11:39

" Musielibyśmy spytać policjantów o szczegółowe informacje i na mapie zaznaczyć wszystkie włamania. To pozwoliłoby nam stworzyć taką topografię terenu i być może okazałoby się, że faktycznie większość włamań miała miejsce np. na terenie Anina, czy Marysina - przyznaje. " To na co czekacie. Jak wam mapy brakuje to ja wam kupię. Pinezki kolorowe też.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA