REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# swojak

26.06.2017 09:39

windy są nieczynne praktycznie non stop. A jak się skończy gwarancja, to czy ZDM chętnie będzie płacił za naprawę? Wątpię. Moim zdaniem nasz Urząd Dzielnicy powinien zatrudnić na etat fachowca od tych wind - usterki będą usuwane szybko i na bieżąco. A tak nim ktoś zgłosi awarie do ZDM, a tam rozpatrzą co i jak, sprawdzą w grafiku która ekipa i kiedy ma "okienko", to i tydzień minie. Takie to nasze popieprzone Międzylesie. Wiocha totalna i średniowiecze.

# Międzylesianka

26.06.2017 11:39

Od dziecka mieszkam w Międzylesiu (a jestem już emerytką). I od zawsze często przemieszczałam się z jednej na drugą stronę torów. Najpierw, bo po tej drugiej stronie miałam najlepsze przyjaciółki, potem - bo przenieśli pocztę, a wreszcie - na zakupy do Biedronki lub na lody do Peronu. Te "wyprawy" sprawiały mi dużą przyjemność. Zawsze do tego poruszania się służyły mi nogi lub rower, z korzyścią dla zdrowia. Samochodu nawet nie posiadam.
Problemy zaczęły się gdy rozpoczęto budowę tunelu. Nie zawsze miałam czas, siłę lub ochotę na pokonywanie długiego i niewygodnego dla mnie "objazdu" wokół peronu stacji kolejowej. Ucieszyłam się, jadąc rowerem, gdy po raz pierwszy skorzystałam z windy. Ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy kilka razy natknęłam się na zepsutą windę i zrezygnowałam z wyprawy na drugą stronę torów kolejowych. I nie mam wątpliwości, że Międzylesie zostało podzielone na 2 części. Ci, którzy nie jeżdżą samochodem, coraz rzadziej będą przechodzić na drugą stronę. Wszyscy się starzejemy i robimy się coraz bardziej niesprawni. W końcu z lodów można zrezygnować, do koleżanki zadzwonić a zakupy zrobić w Lidlu. Pozdrawiam.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024