REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Wert

11.11.2022 15:21

Kolejny raz władze miasta podejmują decyzję o wytyczeniu buspasa, bez konsultacji z dzielnicą, kontynuując w ten sposów haniebną politykę dzikiego korkowania miasta. Na podstawie tego działania, nie jestem pewien czy PO powinna dalej rządzić.

# Taddek

12.11.2022 16:18

Ja od dawna jestem pewien że Trzesk pRegra wybory za zwezanie ulic slupkoze

# Marian

14.11.2022 09:22

Za niszczenie drog w Wawie daje PO czerwoną kartkę i zagłosuję na PIS. Po co buspasy skoro nie bedzie więcej autobusow?

REKLAMA

 Taltos2

14.11.2022 09:51

O, trolle z PiS-u się uaktywniły. I jak zwykle, nie przeczytały, albo nie zrozumiały, prostego tekstu. Wincentego/Głębocka zostaną POSZERZONE pod buspas. Samochody zyskają swój pas bez autobusów, a te, bez korków - zwłaszcza w godzinach porannych i/lub po megakorku na S8, bez stania z osobówkami dojadą szybciej do metra.
PS. Jedyne o co tu się można przyczepić, że ten buspas powinien być gotowy w momencie przedłużenia M2 na Bródno..

# 1944

19.11.2022 20:11

Przecież na tych osiedlach mieszkają przyjezdni co odczuwają traumę na widok autobusu bo przypomina im czekanie na Pekaes co chodził u nich raz na dzień. Taki woli zawsze passata od helmutów.

# Asiaste

28.12.2022 13:35

Miastem rządzi mafia pederastrów, miłośników taniego wina, łatwego zarobku i lenistwa, a takżekobiet obyczjów lekkkich

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024