REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# bopi

12.06.2019 20:31

Mieszkam przy stacji W-wa Gocławek 34 lata. Było spokojnie, nawet szlaban na Korkowej. Przeżyłam 7 l;at budowy wiaduktu, jest OK...ale wejście na wiadukt, to dla starszej osoby katastrofa....wysokie stopnie, chyba cztery podziały schodów, na szczycie schodów brak sił na dojście do przystanku... Dziękuje tym projektantom...nie wiem jak wyruszyć z domu, inne przystanki daleko. Ja wiem że jest winda....została zdewastowana chwilę po zamontowaniu.Teraz jest nowa.. za parkanem, a pewnie po zlikwidowaniu parkanu łobuzy zmiotą w tydzień...Wiadukt jest bardzo wysoki., stąd problem, ale trzeba mieć pojęcie Państwo projektanci że wchodzicie w środek miasta, i pewnie jakieś inne przejścia trzeba wymyśleć, a jeszcze pociąg z szybkościa 160 km. ? w środku miasta???? Ale będzie wesoło!!!!!!!

# Ggjf

06.07.2019 10:42

Przejścia powinny być wybudowane w miejscu każdego "dzikiego" przejścia, które łatwo zauważyć po wydeptanej ścieżce. Skoro jest ścieżka - istnieje potrzeba. Wydeptaną ścieżka to jest dla was wskaźnik miejsc gdzie ludzie przechodzą i potrzebują przechodzić przez tory. Takie proste.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break