REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# MMM

11.06.2019 10:39

Oby ten tramwaj w Wawrze nigdy nie powstał...hałas w śród domków jednorodzinnych dziękuję bardzo. Nie po to się wyprowadziłam że śródmieścia żeby teraz tutaj mieć to samo. Jest koncepcja budowy III mini metra i to 9na powinna być rozbudowywana.

# Marian

11.06.2019 18:30

To ja się pytam jak dojechac do tego tramwaju? 213? Z Błot na Gocław jedzie 45min. Wybieram samochód.

# doctor

11.06.2019 21:20

#MMM napisał(a) 11.06.2019 10:39
Oby ten tramwaj w Wawrze nigdy nie powstał...hałas w śród domków jednorodzinnych dziękuję bardzo. Nie po to się wyprowadziłam że śródmieścia żeby teraz tutaj mieć to samo. Jest koncepcja budowy III mini metra i to 9na powinna być rozbudowywana.
Co za prymitywna ciemnota, której tramwaj hałasuje.

REKLAMA

# MMM

11.06.2019 23:21

To proszę się przeprowadzić w miejsca gdzie jeżdżą tramwaje na codzień i sprawdzić czy powodują one hałas czy też nie.
I zupełnie nie rozumiem tych obelg i tylko dlatego, że ktoś może mieć inne zdanie...

# AlaAla

12.06.2019 08:51

#MMM napisał(a) 11.06.2019 23:21
To proszę się przeprowadzić w miejsca gdzie jeżdżą tramwaje na codzień i sprawdzić czy powodują one hałas czy też nie.
I zupełnie nie rozumiem tych obelg i tylko dlatego, że ktoś może mieć inne zdanie...
Hałas jest stosunkowo niewielki a korzyści społeczne ogromne.

# Pawelk

06.07.2019 13:36

Jestem ciekaw, czy wspomniany radny poza napisaniem kilku pism i pogadankami w ramach UD Wawer zrobił coś konkretnego. Od gadania nic się predko nie dzieje, potrzeba konkretnych działań i lobby. A lobby w wawerskim urzędzie jest marne, co widać po tempie rozwoju infrastruktury w dzielnicy.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024