REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# DWS

21.02.2023 08:50

Cała ulica Skarbka z Gór to miejsce przeklęte przez Boga i ludzi i mam pełne prawo wypowiadać się w tej sprawie, bo mieszkałem tam kilkanaście lat. Wyprowadziłem się z resztą niedaleko, bo też na Białołękę, ale do znacznie przyjemniejszej okolicy.
Ale wracając do SzG - grzechem głównym okolicy jest sama ulica, która w zasadzie na całej długości wygląda tak: wąska jezdnia, po obydwu stronach wąskie chodniki, jakiś wąziutki pasek trawnika i zaraz za nimi płoty poszczególnych osiedli. Nie da się zbudować chociażby zatok dla autobusów, czy wiat przystankowych, bo fizycznie nie ma gdzie. Jak w porannym szczycie ludzie czekają na autobus, to idący chodnikiem muszą się przez nich przedzierać, albo omijać trawnikiem. Korki na porządku dziennym, bo ze wszyskich osiedli ludzie wjeżdżają / wyjeżdżają właśnie na SzG, a jest tych ludzi trochę. Autobusy stojące na przystankach blokują cały ruch, tak samo, jak samochody dostawcze dostarczające towar do sklepów. Zbudowano lokale usługowo handlowe, ale nikt nie pomyślał o wygospodarowaniu miejsca na dostawy do nich. Kolejny sprawa, to niemal kompletny brak ogólnodostępnych miejsc parkingowych (dosłownie kilka na całą ulicę) - nie jest to zazwyczaj problemem dla mieszkańców, bo mają w większości wykupione miejsca postojowe na swoich osiedlach, ale wystarczy, że przyjadą do nas jacyś goście i już robi się kłopot, bo jedyna opcja to wjechanie na osiedle i przycupnięcie gdzieś. Wiele razy musiałem wysłuchiwać narzekań, w jakim beznadziejnym miejscu mieszkam, że trzeba się tłumaczyć cieciowi na bramie gdzie się jedzie, do kogo, po co, na jak długo i potem i tak łaskę robi, że wpuszcza.
Dodatkowo w okolicy do tej pory nie ma sieci ciepłowniczej, więc wszystkie osiedla są ogrzewane gazem, co może być kosztowne w obecnej sytuacji.

# Solo

21.02.2023 09:28

Spoko, ludzie kupią. Zrobią dobrą cene na poziomie 8k i będzie szał. Przyjezdni łykną wszystko, bo oni nie sprawdzaja gdzie - ważne, że Warszawa.

# nnn

21.02.2023 10:57

Biada wierzącym w reklamę.

REKLAMA

# Ydck

21.02.2023 11:56

Kolejne prestiżowe osiedle dla inteligentnych inaczej.

# Czytelnik

21.02.2023 13:23

Patodzielnica, przyszłe slumsy spowite smrodem z czajki.

# Żebrak z dolin

21.02.2023 19:16

Za czterdzieści lat Polska będzie wydawać miliardy na rewitalizację i rehabilitację tej zabudowy. Ale na razie się buduje, bo łosie kupią wszystko...

REKLAMA

# Gtyg

23.02.2023 23:56

#DWS napisał(a) 21.02.2023 08:50
Cała ulica Skarbka z Gór to miejsce przeklęte przez Boga i ludzi
Święte słowa!

# Helenka

21.11.2023 18:58

Bzury ta cała marketingowa gadka. Terenów zielonych tutaj nie ma tylko w nazwie. Do metra dojazd zajmuje 45 min jeśli uda się wejść do autobusu.. infrastruktura drogowa i handlowa to tragedia. Każda z dojazdowych ulic jednopasmowa co chwilę włączają się do ruchu kolejne samochody. Jak na tak zaludniona dzielnice mało infrastruktura handlowej stąd dojazd do Lidla czy Carrefour to często godzina w korkach. Dojazd do pracy minimum 1,5 godziny. Terenów zielonych zero, nie mówiąc o tym tak zwanych parku Magiczna. Zgraję młodzieży polskiej i ukraińskiej naćpanej czy pijanej urzęduje całe noce policja jest wiecznie wzywana głównie latem i wiosna o nic z tego nie wynika. Ten grajfolial być zamykany po 22 monitorowany a tak się nie dzieje. Nie zorientowani z głębokiej prowincji (z szacunkiem dla Prowincji) pewnie będą kupować bo to najtańsza dzielnicą.tyllo dlaczego kłamia w przekazie marketingowym. Potencjału kupcy najpierw przyjedźcie na zwiad rano i o południu a szybko odechce wam się tutaj kupować. Dodam jeszcze że tutaj brak harmoni buduje się byle jak bez przemyśleń i w porównaniu do innych dzielnic byle jak . Zadajcie sobie pytanie dlaczego tu jest najtaniej. Kto daje pozwolenia na kolejne budowy bez infrastruktury..
Nikt od dewelopera tutaj nie mieszka, zapewniam

# realista

23.11.2023 20:35

Białołęka to najtańsza dzielnica, nie bez powodu..

REKLAMA

# teddy

20.12.2023 20:00

Zastanawialiśmy się nad tą lokalizacją, ale ostatecznie kupiliśmy m2 na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej i nie żałujemy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA