REKLAMA

sporteum polkolonie 1sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0
Forum › Białołęka

REKLAMA

Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

# Michal

01.10.2021 12:09

Chciałbym się podłączyć pod ten tekst reklamujący jedzenie w Galerii Północnej i polecić fajne miejsce jakim jest Lilys Bistro. Fajne wschodnie jedzenie oraz śródziemnomorskie i nie trzeba przebijać się przez napchane ludzmi centrum handlowe. I to jesy moim zdaniem prawdziwa perła wśród lokali na Białołęce.

 drugastrona

04.10.2021 09:47

Uwaga, artykuł sponsorowany! Idźta do Galerii, bo nigdzie indziej nic nie ma.
Do niedawna nie dało się zjeść sushi. Do niedawna czyli 20 lat temu? Odkąd tu mieszkam, czyli od 2006 r., działa tu (Tarchodwory) kilka lokali z sushi. Sushi jest na Strumykowej obok parku, na rogu Światowida i Mehoffera, na Światowida w nowych blokach obok Ratusza, a także na Światowida róg Barei. Może coś jeszcze, ale mogę jakiegoś lokalu nie znać. No i ten piąty w galerii. Faktycznie nowość :D
Zgadzam się natomiast z przedpiścą co do Lilys Bistro. Trochę na uboczu, ale gotują wyśmienicie :) Zresztą, pisałem już o tym lokalu pod innym artykułem - zawsze polecam.

# lokals

04.10.2021 11:43

Ta galeria wyssała sporo życia z osiedla, po czym sama zaczęła podupadać.

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

 drugastrona

04.10.2021 18:56

No i dziś jeszcze przypomniałem sobie o sushi w Galerii Odkryta, kiedy przechodziłem obok :D Brawo Galeria Północna za kolejny lokal z sushi - dzięki Wam wreszcie jest gdzie zjeść sushi :D

# kasia125

05.10.2021 09:56

Bardzo dobry pomysł, chętnie odwiedzę ten lokalhttp://fitzdrowie.pl

# jakub

17.10.2021 19:28

I do tej galerii rzeczywiście można się wybrać tylko po to by coś zjeść. Bo zakupy i tak robię już przez sklepy online, a zakupy spożywcze obecnie testuje na aplikacji JOKR. Dobre ceny, w ofercie wszystko co potrzebuje, a zakupy mam dostarczone szybciej jak normalnie bym się szykował do wyjścia z domu :p Do galerii to właśnie teraz wychodzę by coś zjeść, się przespacerować

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

# Barbara G.

30.11.2021 20:51

Gastronomia to zdecydowanie mój konik. Wiedziałam, że chcę rozpocząć swoją pracę w tym sektorze. Trafiłam do świetnej restauracji również na Białołęce. Mój sze nie żałuje na wyposażeniu, wszystko jest wysokiej jakości i w świetnym guście. W firmie https://horecapolska.pl/miski-nierdzewne zakupiliśmy chyba całe wyposażenie, jakeś drobiazgi dosłownie szukaliśmy gdzie indziej. Zdajemy sobie sprawę, że na Białołęce mamy sporą konkurencję, ale fakt jest taki, że Warszawiacy cenią sobie dobrą kuchnię i wrócą tam, gdzie dobrze zjedzą w fantastycznym klimacie.
:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
:

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

autoreklama tustolica 3autoreklama tustolica 0
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 1olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

cmp moje zdrowie 3cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 1olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA