REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

Ważna informacja dla kredytobiorców z Białołęki

# M.P.

22.01.2003 12:39

Jeśli macie Państwo kredyt na mieszkanie to sprawdzcie w umowie czy nie jesteście zobowiązani do UBEZPIECZENIA mieszkania z CESJĄ na rzecz banku. Wiele banków oprócz zabezpieczenia na hipotece zobowiązuje swoich kredytobiorców również do tego.
Agencja Ubezpieczeniowa ma już wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, ubezpieczamy tzw"mury" mieszkania - czyli to czego wymaga bank - za niewielką składkę (np. wartość mieszkanie 150 tys.PLN - składka wynosi 120 PLN rocznie), radzimy też jak dokonać wszelkich formalności, przeprowadzamy cesję, pomagamy w wypełnianiu wniosków, a wszystko to bezpłatnie i sprawnie.

# mrok

24.01.2003 08:51

A ja dodam jeszcze, że zanim ubezpieczycie swoje mury warto sprawdzić, czy czasem nie są już ubezpieczone. Wiele wspólnot to robi, na przykład Książkowa 9A ma ubezpieczenie całego budynku na 10 mln zł.

# piwak

24.01.2003 17:09

niestety w przypadku lokalu w kredycie trzeba to ubezpieczenie zdublować indywidualnie, przekonałem sie na swoim przykładzie...W banku nie honoruja ubezpieczenia całej ruchomość (bloku) przez wspólnotę. Pozdrawiam

# agencja ubezpieczeniowa

28.01.2003 19:38

Szanowni Państwo, w związku z podjętą dyskusją dotyczącą ubezpieczenia mieszkania (jego tzw murów) spieszę z wyjaśnieniem. Bank udzielając kredytu na mieszkanie zobowiązuje coraz częściej kredytobiorcę do zawarcia ubezpieczenia mieszkania od ognia i innych zdarzeń losowych z CESJĄ PRAW NA BANK. Oznacza to, że kredytobiorca jest zobowiązany ubezpieczyć mury lokalu (do wartości mieszkania) i dokonać przelewu swoich praw wynikajacych z umowy ubezpieczenia na właściwy bank.
Takiego przeniesienia praw nie może uczynić kredytobiorca z umowy ubezpieczenia, którą w jego imieniu zawarła wspólnota mieszkaniowa, ubezpieczająca cały budynek.
Stąd też konieczność ubezpieczenia we własnym zakresie swojego lokalu mieszkalnego.

 

29.01.2003 12:26

Forum nie jest miejscem na reklame!

REKLAMA

Temat zamknięty przez administratora forum 29 stycznia 2003 o godz. 12:26.

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA