REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Tom_asz

16.02.2015 14:09

Zgłaszałem 6 różnych spraw, żadna nie została załatwiona, a mineło już kilka miesięcy, natomiast w systemie obsługującym 19115 wszystkie zostały zrealizowane :)

# Hugo

16.02.2015 14:30

Podobnie miałem. W systemie zrealizowane. Wielka kasa, etaty dla znajomych i żadna efektywność

# Wstyd

16.02.2015 16:13

cała Białołęka jest wielkim śmietmikiem . ludzie piszą na różnych forach o zalegających śmieciach O SYFIE, O PEŁNYCH KOSZACH- bez rezultatu - Białołęka wśród dzielnic Warszawy jest na 1 miejscu - chociaż w tym jesteśmy najlepsi. Jaki Burmistrz taka dzielnica.

REKLAMA

 matt

16.02.2015 17:13

#Wstyd napisał(a) 16.02.2015 16:13
cała Białołęka jest wielkim śmietmikiem . ludzie piszą na różnych forach o zalegających śmieciach O SYFIE, O PEŁNYCH KOSZACH- bez rezultatu - Białołęka wśród dzielnic Warszawy jest na 1 miejscu - chociaż w tym jesteśmy najlepsi. Jaki Burmistrz taka dzielnica.
No właśnie.. jaki burmistrz taka dzielnica, a ten jest wyjątkowo beznadziejny. Głosowali ludzie na Niego, żeby stąd odszedł do tej Rady Warszawy, a cwaniaczek powrócił, bo rzekomo tak Go wszyscy tu lubia...

# rafx

16.02.2015 21:49

Trzeba wsadzić burmistrza na taczkę i przewieźć go po dzielnicy, niech zobaczy ten bajzel dookoła.

# mana

17.02.2015 11:10

kanapa dla pana bur-mistrza jak znalazł

REKLAMA

 ragozd

17.02.2015 21:14

Realizacja w rozumieniu 19115 to przekazanie do właściwego działu. Sprawę wtedy zamykają, mimo że faktycznie może być niezrealizowana latami ...

# Wooow

17.02.2015 21:20

ragozd napisał(a) 17.02.2015 21:14
Realizacja w rozumieniu 19115 to przekazanie do właściwego działu. Sprawę wtedy zamykają, mimo że faktycznie może być niezrealizowana latami ...

Czyli cały system został w założeniu źle zrobiony

 Mieszkaniec1

18.02.2015 14:02

Zgłaszałem wiele razy godzinę oraz lokalizację o dzikach (w 2 przypadkach wysłałem również zdjęcia). I wszystko to na nic gdyż cały czas mi je odrzucali po kilku dniach więc to całe 19115 to tylko wielka ściema. Człowiek nawet czuć się bezpiecznie nie może idąc ulicą w obawie przed spotkaniem z dzikiem.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA