REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# krzewa

10.03.2015 10:34

Więcej o projekcie na Facebooku - Pożegnanie z domem lub #Pozegnaniezdomem

# caffee

20.03.2015 14:44

Czy to jest jakiś sponsorowany artykuł ?
Szczerze mówiąc już dość mam tego show na każdym kroku. Zaczynam mieć wrażenie że to nie zwykły dom tylko Bazylika Świętego Piotra.
O co tyle krzyku ?

# Szymon

03.04.2015 21:07

To proszę nie czytać tych artykułów.

REKLAMA

# Stary Klon

19.04.2015 23:26

Mieszkam w Międzylesiu od 5 lat. Stacja i jej okolice trochę zaniedbane ale pełne zieleni zrobiły na mnie kiedyś wrażenie. Rudery, które stały i jeszcze częściowo stoją przy Żegańskiej wprawiały mnie w zdumienie, że to Warszawa. Bardzo przeżyłam wycinkę drzew. Nie przejeżdżam już obok stacji. Dla mnie wygląda to jak Czarnobyl. Rozumiem autorkę i jej smutek spowodowany perspektywą utraty domu, historii, ciągłości. Ta kamieniczka w miłym dawnym stylu wpisywała się w otoczenie. Proszę pomyśleć jak wyglądałaby bez zieleni wokół. Wszystko wytną . Nie można tego powstrzymać. Pogoń za pieniędzmi jest tak potężna.

# z niem

08.05.2015 15:09

Czy w Polsce zaczniemy wreszcie doceniać i szanować ciekawą historię i tradycję, która umiera? Apeluję do Władz i do polityków o zaostrzenie i profesjonalizację prawa o ochronie zarówno zabytków jak i prawa o ochronie dóbr własnych. Owszem, inwestycje, np. drogowe, dróg ekspresowych, obwodnic są w Polsce trudniejszym zadaniem niż w wielu krajach takich jak Niemcy, ale tam żadnemu z inwestorowi NIE POZWOLONO BY na zniszczenie domu. Dom musi być zachowany, a plany powinny wcześniej brać pod uwagę inne obiekty!!

# Gosia

15.05.2015 13:44

Ale wybraliście HGW i PO, więc macie !

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024