REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Roastron

11.06.2015 06:43

Niestety, te problemy zaczynają się już w gimnazjum, gdzie dzieciaki już potrafią się upijać. Dodatkowo dostęp do tz. "dopalaczy" jest praktycznie nieograniczony. Jedynym rozwiązaniem jest EDUKACJA dzieci i młodzieży "w tym temacie", dlatego NIGDY TAKICH AKCJI nie jest za wiele. Dlatego wszyscy powinniśmy wspierać takie akcje, choć jak słyszałem nie dla wszystkich jest to takie oczywiste ...

# Grotko

11.06.2015 06:44

W szkole do której uczęszcza moje dziecko nie było takich zajęć. Do kogo można to zgłosić?! Chcę by takie zajęcia się odbyły.

# wyborca

11.06.2015 06:48

Ciekawe! Czyżby powstaje na Białołęce nowy układ, często przewijają się te 3 nazwiska radnych razem - Korowaj, Rabiczko,Gajewska?

REKLAMA

# pani deser

11.06.2015 07:36

Nasza dyrektor jest taka za chuchana i bezradna, zero inicjatywy, że jak jej się palcem nie wskaże to nie zrobi!!!!!!

# Talarek

11.06.2015 08:09

To powinien być obowiązkowy program dla każdej szkoły. Później słuchamy że gnojek się zaćpał bo dureń nie wiedział, że...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA