REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gość

02.06.2015 11:00

Nie tylko na Białołęce to samo na Woli przy ratuszu, baba prawie na mnie wjechała i jeszcze dzwoniła a ja szedłem z małym ;/ Prawie jej zaje.... gdy powiedziała, że jest Białołeki i że u niej na wsi, czyli w Wołominie tak się jeździ...

# Gość1

02.06.2015 17:44

Piesi zapomnieli jak się chodzi . O mało co z zrobiłbym garaż. Nie wiem czy ma mózg. Wtargnęła na ścieżkę rowerową prowadząc wózek dziecinny pieska Powiedziała , że jest z Białołęki a u niej na wsi pod Wołominem nie ma ścieżek rowerowych to skąd miała wiedzieć, że nie można po czymś takim chodzić. Baba zaproponowała aby każdy przyjezdny do Warszawy musiał przejść szkolenie JAK ZACHOWAĆ SIĘ W WIELKIM MIEŚCIE . ALE KTO MIAŁBY TO ROBIĆ - WARSZAWIACY NA PEWNO NIE Z WIADOMYCH PRZYCZYN

# Rob

02.06.2015 21:25

Juz dawno temu przestałem walczyć z pieszymi na DDRach i latam normalnie po drogach. Jest 200% bezpieczniej i szybciej i równo . Słuchawki w uszach z muza mam ale słyszę co jest na około bo autor chyba zapomniał ze można słuchać cicho i kiedy ostatnio słyszałeś dzwonek rowerowy heee??
Kierowcy w Warszawie nie jezdza strasznie i jak widza Cykliste takiego jak ja w Stroju kolarskim pędzącym 40-50km/h ustępują miejsca i jeszcze dostana podziękowanie.
Na naszej dzielni DDry sa w opłakanym stanie pełno na nich pieszych szkła i kostki na której wozi rower nawet na MTB a co mowic o kołach szosowych . Tak jak wspomniał autor wiele osob po zmroku lata jak nietoperz bez światełek. Ciekawy jestem czy takie osoby sa ubezpieczone bo w razie wypadku oni ponoszą całkowity koszt naprawy roweru poszkodowanego. A taki rower może kosztować od 300zł- do do 30 tyś :D
lampki za 10zł rażą w oczy?? nie sadzę by światło takiego czegoś było silniejsze od światła samochodu to nie problem ważne ze kierowcy i inni rowerzyści ich widzą .

REKLAMA

# światło ledowe

02.06.2015 21:31

#Rob napisał(a) 02.06.2015 21:25
latam normalnie po drogach. Słuchawki w uszach z muza mam
Kierowcy w Warszawie jak widza Cykliste takiego jak ja pędzącym 40-50km/h ustępują miejsca
lampki za 10zł rażą w oczy
oto wpis rowerowego pirata drogowego.

# Rob

02.06.2015 21:49

#światło ledowe napisał(a) 02.06.2015 21:31

oto wpis rowerowego pirata drogowego.
Poprawnie by było gdybys cytował całosć wypowiedzi a nie jak jakis hejterski pomiot :D

# światło ledowe

02.06.2015 22:16

#Rob napisał(a) 02.06.2015 21:49

Poprawnie by było gdybys cytował całosć wypowiedzi a nie jak jakis hejterski pomiot :D
ależ, w mój sposób cytowania jest o wiele ciekawiej.
;-)

REKLAMA

# Gs7

02.06.2015 22:18

Problemem nie są ludzie, którzy jeżdżą jak Rob tylko ci którzy nie wiedzą co robią na DDR i ulicach jeżdżą wolno ale i bezmyślnie, nie zwracając uwagi na innych.
Sam jeżdzę w słuchawkach o budowie otwartej i przy większych prędkościach słyszę więcej niż bez nich bo mniej szumi wiatr w uszach.

# jak tu normalnie jeździć

10.06.2015 15:53

Po wschodniej Białołęce jeżdżenie rowerem grozi śmiercią. Wąskie uliczki, zapchane sznurem samochodów. Chodniki raz po jednej, raz po drugiej stronie ulicy. Jak w kołchozach- pozagradzane bloczyska, pogrodzone osiedla na miedzach, infrastruktura rodem z kazachstanu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe