REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Urzędowe parkingi

# siekierka kurpiowska

13.02.2010 21:50

Niemiernie cieszę się, że urzędnicy z dzielnicy wydali ładnych parę tysięcy złotych na trzy szlabany zamykające parkingi przy Urzędzie Dzielnicy Białołęka.
Dzięki temu przyjeżdżając przed godzinami pracy urzędu nie mam gdzie zaparkować.
Chcąc w sobotę skorzystać z usług wypożyczalni video, apteki bądź fryzjera parkuję tuż przed szlabanem i namawiam do tego innych, bo oczywiście miejsc parkingowych w pobliżu brak, a raczej nie są dostępne ze względu na zamknięte szlabany.
Cieszę się niezmiernie, że w soboty i niedziele ochroniarz urzędu ma zajęcie - pilotem otwiera szlabany parkingowe jak przyjeżdża pracownik urzędu!!!
Pracując w firmie usługowej jestem przyzwyczajony, że moi Klienci powinni mieć możliwość zaparkowania przyjeżdżając o firmy. Wszyscy pracownicy mają miejsca parkingowe dużo bardziej oddalone od firmy niż Klienci.
W Urzędzie Dzielnicy jesteśmy petentami i nieproszonymi gośćmi, więc parking jest DLA UPOWAŻNIONYCH PRACOWNIKÓW URZĘDU.
SUPER! TYLKO DLACZEGO ZA MOJE PIENIĄDZE????

# petent

14.02.2010 11:40

A kto Tobie powiedział że musisz wjechać na 1 piętro ?

# pacjent

14.02.2010 15:31

1 piętro to mamy przy przychodni, a przy urzędzie faktycznie jest problem z parkowaniem

REKLAMA

# toporek

17.02.2010 12:57

Aleś ty biedny. Kiedyś pewnie parkowałeś swój samochód rano i do autobusu a wieczorem do domku autkiem ? Niestety parkingi były tak zastawione że ja - intersant nie miałem gdzie zaparkować. Co do tej soboty to miej pretensje do wypozyczalni że nie ma parkingu dla gości.

# widz

17.02.2010 19:40

siekierka po prostu parkingu se nie kupiła, za darmochę chciała parkować i tera łzy wylewa!

# kierowca

18.02.2010 07:47

Ja też mieszkając na Odkrytej parkuję samochód przy Urzędzie, a rano i wieczorem urządzam spacerek dla zdrowia.
Idiotyczne...
Co do parkowania w godzinach pracy urzędu- komu chciałoby się jechać pod urząd i zostawiać tam samochód, aby przesiąść się w autobus?
Jedno jest pewne - urzędnicy mają w tej chwili parking dla siebie.

REKLAMA

# lil

18.02.2010 21:38

gdyby tego parkingu nie traktowano jako park & ride to pewnie nikt nie robiłby takiego zamieszania wokół dwóch szlabanów?!

# aga n

19.02.2010 09:24

A dlaczego jest zamkniety w soboty i niedziele?

# dziadek_mróz

19.02.2010 21:42

... no więc mi się wydaje, ze parking jest zamknięty, ponieważ w soboty i niedziele Urząd jest nieczynny.

REKLAMA

# antyurzędas

19.02.2010 23:09

taaak i urzędnicy pilnują swoich odśnieżonych miejsc...

# veritas

21.02.2010 11:56

Do siekierki kurpia. Wieśniaku, jakieś pół roku temu żegnałeś się z forum i osiedlem. Jesteś starym pieniaczem i heretykiem. Kilka razy chwaliłeś się "swoją prywatą" i niezależnością wobec pro urzędniczych dóbr - tak więc stary daj już spokój ...wróc może na swoją wiochę i tam debatuj np. o wpływie sołtysa na usługi pogrzebowe. Kończ waśc wstydu oszczędź...!!!!

# antyurzędas

21.02.2010 15:33

A czyżby veritas był jednym z urzędasów, któremu przeszkadza jak ktoś się przyczepia do urzędu?

REKLAMA

# 123

25.02.2010 14:48

Jak zaprojektowali nasz ratusz to odrazu było wiadomo, że:
i budynek będzie za mały jak na rozwijającą się szybko Gminę
i parking też będzie mały
słyszałem o pomyśle dobudowania skrzydła do ratusza
tylko wtedy miejsc parkingowych całkiem zabraknie

# emilioes

18.06.2021 13:02

Potrzebujesz specjalistów do wykonania oznakowania poziomego na parkingu? Ja korzystałem ostatnio z usług https://leveline.pl którzy ładnie, szybko i sprawnie wykonali całe oznakowanie na dwóch poziomach parkingu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024