REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Łysy Kórdópel

08.06.2021 09:48

Co tam jakiś czwarty tor do CPK. Ja postawiłem na Światowida 51 "Szlaban do ogrodu". Spaliłem grube hajsy wspólnoty mieszkaniowej zastępując tanie blokady parkingowe wypasionym i drogim szlabanem. Zasłoniłem się przepisami, a ciemnogród to łyknął. Wystarczyło powiesić na elewacji gablotę z kluczami do blokad i okienkiem do zbicia, ale zbawiłem gawiedź szlabanem za przeszło 20 koła. To się nazywa inwestycja. ZarzONt rONdzi. Gdy zbiorę podpisy pod uchwałą dotyczącą przewałowania funduszu remontowego, to dopiero zacznę wydawać na mieście. Może w kasynie mnie zobaczycie.

# Normalnyy

09.06.2021 14:11

Teraz wszystko online, inwigilacja pd przykrywką świrusa. Biedne urzędasy mogą poumierać na zvida jak się z kimś spotkają twarzą w twarz. Covidowe tchórze.

# Zenek3

14.06.2021 08:22

Sprawa jest prosta. PKP PLK ma już pełna gacie strachu, wiedząc, że pchanie do CPK pociągu z Olsztyna przez Warszawę jest totalną głupotą. Zamiast przeskoku przez Wisłę do Szprychy 1 na wysokości Płocka, to z uporem maniaka ktoś ślini się do kasy, która ma być po prostu tylko wydana praktycznie bez efektu /5 minut skrócona podróż na całej trasie/. To pachnie prokuratorem.

REKLAMA

# Krawcowa

16.06.2021 21:09

...dla 5 minut tyle zamieszania i pieniędzy...jakby pilniejszych potrzeb nie było ;/

# Ryba

18.06.2021 12:23

#Krawcowa napisał(a) 16.06.2021 21:09
...dla 5 minut tyle zamieszania i pieniędzy...jakby pilniejszych potrzeb nie było ;/
To już ty lepiej pozostań przy tym krawiectwie. Czwarty tor jest przede wszystkim po to, by pociągi z Chotomowa, Legionowa itd. mogły jeździć częściej niż obecnie. znacznie częściej
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break