REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Oświadczenie Pawła Z

# Kasowy

22.01.2007 00:27

Czytaliście oświadczenia majątkowe na stronie urzedu?
Paweł Z. pokazał, że potrafi zarobić. Pracowity człek z niego, przez cały rok wyciągnął "nie dotyczy". Ma głowę chłopak na karku w wieku 24 lat to mu trzeba przyznać.

# domyślny

22.01.2007 03:04

może chłopaka utrzymuje żona albo Oracz z Ostrowskim do spółki?

# żadny krwi

25.01.2007 00:00

I co? Cisza? Oj, nieładnie Panie Oracz i Panie Ostrowski. A i Wożniakowska gwiazda PiS wodyu w usta nabrala...
Fałsz i obłuda!

REKLAMA

# Paweł Z

25.01.2007 02:35

Szanowni Państwo
Dziekuje za zainteresowanie moim oświadczeniem majątkowym.
Pragne poinformować ,iż do czerwca 2006 r byłem studentem studiów dziennych.Od tego czasu do dnia 01.12.06( kiedy to złozyłem swoje oświadczenie majątkowe)rzeczywiście nie byłem nigdzie zatrudniony. Złożyłem wiec oświadczenie zgodnie z prawdą i w terminie!
Tych z Państwa,których interesują sprawy związane ze sprawowaniem przeze mnie mandatu radnego zapraszam na moje dyżury. Można sie także ze mną umówić za pomocą poczty elektronicznej.Mój meil pawelzajc@wp.pl bądz telefoniczne(numer podałem w jednym w wcześniejszych postów dotyczących mojej osoby)
Tak bedzie łatwiej i szybciej.Forum odwiedzam okazjonalnie.

# antyPiS

26.01.2007 09:06

Pawełku, czyli wniosek, żeś został radnym dla kasy. Oj, nieładnie... Weź się do roboty.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.01.2007 14:16

Kszyhu... Znowy !

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe