REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# slawek

25.02.2015 09:41

haha nie trzeba byc kapitanem sowa by domyslec sie ze plot okradli ci co go budowali, a policja czeka az zglosi sie zlodziej zenada po uj caly monitoring?

# zaciszak

25.02.2015 12:58

Niestety to nie jedyne zdarzenie. W Markach (po sąsiedzku) ukradli mi 27 przęseł z trzema furtkami. Bramy nie ruszyli bo za ciężka.... Wszyscy również mamy wrażenie że to było na zamówienie. Teraz założyłem permanentny monitoring i oświetlenie. Mam nadzieję że to pomoże.

# ktosiek

25.02.2015 13:16

Policji bialoleckiej na kobialce wogole nie widac, pewnie za daleko maja, zreszta i tak nic nie robia lenie. Jezdza tym niebieskim fiacikiem i lapia kierowcow bo przez telefon gadaja albo pasow nie zapna zamiast za konkretnymi sprawami jezdzic.

REKLAMA

# qwerty

25.02.2015 14:18

Białołęka - I wszystko jasne

# "xXx"

25.02.2015 16:54

a ja się nie zgodzę, ponieważ policja często gęsto po sąsiedzku z drugiej strony ulicy stoi na niebieskich światłach, które odbijają się na mojej ścianie w mieszkaniu. Akurat tego dnia ich nie było, a dzień wcześniej miałam gości do 2 w nocy. to złodziej pilnuje właściciela a nie właściciel złodzieja...

# bolo

28.02.2015 18:22

Może ogrodzenie było poprostu dobrze ubezpieczone od kradzieży;)

REKLAMA

# ...

01.03.2015 19:55

Może z kimś się nie rozliczyli?

# RaV

19.03.2015 20:23

Napiszcie coś więcej, kiedy to było, dzień i godzinę, może ktoś coś widział. Ciekawe czy właściciel był w domu podczas kradzieży.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break