REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# coffee

13.04.2016 12:25

Jakoś nie przypominam sobie problemów komunikacyjnych związanych z Biedronką na Bronowskiej czy dużo ruchliwszej od Wydawniczej Zwoleńskiej.

# Dorota

13.04.2016 23:34

jak to nikt nie chce??? Mieszkam w pobliżu, rozmawiałam z sąsiadami, znajomymi którzy mieszkają przy Wydawniczej i na Marysińskiej - wszyscy jesteśmy za! Jak najbardziej za!

# pitu-pitu

14.04.2016 11:15

mieszkam na Rogatkowej - też mamy biedrę - nie ma z tym żadnych kłopotów - dostawy wjeżdżają od głównej ulicy. I nie zawsze dostawy są w nocy. Bardzo często są to godziny wczesno-poranne, czyli 6-7, a więc większość ludzi już dawno nie śpi. Walczcie o sklep - przyda się

REKLAMA

# Kukuś

14.04.2016 18:47

Tak walczcie bo za mało ich w okolicy! Ciemna masa...

# coffee

15.04.2016 13:50

#Kukuś napisał(a) 14.04.2016 18:47
Tak walczcie bo za mało ich w okolicy! Ciemna masa...
Lepiej żeby było dzikie wysypisko i melina pijacka, prawda ?

# mk001

18.04.2016 16:23

@coffee
nie, lepiej żeby tam postawić chociażby bloki mieszkalne, przynajmniej jakoś by to wyglądało i nie było tak uciążliwe. W Polsce jest biedronka na biedronce, a ludziom wciąż mało, bo przecież 2km do najbliższej to jest za daleko, nie? Ilość tego rodzaju sklepów na km2 powinna być ograniczona prawnie!

REKLAMA

# Kuku%u015B

19.04.2016 17:39

Coffee, beznadziejna argumentacja...

# coffee

20.04.2016 10:20

#mk001 napisał(a) 18.04.2016 16:23
@coffee
nie, lepiej żeby tam postawić chociażby bloki mieszkalne, przynajmniej jakoś by to wyglądało i nie było tak uciążliwe. W Polsce jest biedronka na biedronce, a ludziom wciąż mało, bo przecież 2km do najbliższej to jest za daleko, nie? Ilość tego rodzaju sklepów na km2 powinna być ograniczona prawnie!
Bloki ? A widzisz chętnego żeby je tam wystawił przy tej cenie działki ? A jeśli chodzi o uciążliwość bloków to polecam ul. Klimontowską czy Pielęgniarek albo Osadniczą. Żaden deweloper nie zapewnia choćby minimum miejsc parkingowych i jest koszmar jeśli chodzi o przejazd lub przejście piesze. Biedronka takiego bałaganu nie robi.

# coffee

20.04.2016 10:21

#mk001 napisał(a) 18.04.2016 16:23
nie, lepiej żeby tam postawić chociażby bloki mieszkalne, przynajmniej jakoś by to wyglądało i nie było tak uciążliwe. W Polsce jest biedronka na biedronce, a ludziom wciąż mało, bo przecież 2km do najbliższej to jest za daleko, nie? Ilość tego rodzaju sklepów na km2 powinna być ograniczona prawnie!
Bloki ? A widzisz chętnego żeby je tam wystawił przy tej cenie działki ? A jeśli chodzi o uciążliwość bloków to polecam ul. Klimontowską czy Pielęgniarek albo Osadniczą. Żaden deweloper nie zapewnia choćby minimum miejsc parkingowych i jest koszmar jeśli chodzi o przejazd lub przejście piesze. Biedronka takiego bałaganu nie robi.

REKLAMA

# coffee

20.04.2016 10:22

Bloki ? A widzisz chętnego żeby je tam wystawił przy tej cenie działki ? A jeśli chodzi o uciążliwość bloków to polecam ul. Klimontowską czy Pielęgniarek albo Osadniczą. Żaden deweloper nie zapewnia choćby minimum miejsc parkingowych i jest koszmar jeśli chodzi o przejazd lub przejście piesze. Biedronka takiego bałaganu nie robi.

# KamaS

28.12.2017 12:27

Wczoraj przechodziłam koło PKP Wawer i widziałam już szyld na budynku, że będzie tam biedronka. Nie mogę się doczekać bo mieszkam 5 minut spacerkiem. Lidla mam bliżej ale to drogi market. A komu się nie podoba nie musi robić zakupów w biedronce. A żeby było śmiesznie to z doświadczenia z pracy w sklepie wiem, że ci co najbardziej narzekają i psioczą będą stać pierwsi pod drzwiami przed otwarciem. Hahaha Pozdrawiam i do zobaczenia na zakupach w nowym sklepie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA