REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

To wygląda jak Rzym Kaliguli

# York

14.05.2004 08:27

W świat pójdzie sygnał, że w stolicy Polski nie można dostać zgody na pokojową manifestację. To będzie wstyd dla całego kraju - mówił wczoraj "Gazecie" Szymon Niemiec, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek na rzecz Kultury w Polsce, główny organizator imprezy.
Komentując wzmiankę zamieszczoną w dzisiejszej GW proponuję aby do manifestacji dołączyły sie grupy: nekrofili, pedofilów, kaprofagów, sodomitów, fetyszystów i komunistów - Gorący apel NIECH MASZERUJĄ RAZEM Z LESBIJKAMI i HOMOSEKSUALISTAMI,, pod wspólnym sztandarem z sierpem i młotem, śpiewając "Bój to jest nasz ostatni.......", na czele z MIlerem i SzyszkowskĄ (Miler oczywiście w stringach, a Szyszkowska w lateksie z wielkim pejczem i pilotką na głowie). Pochód musi nieść zdjęcie naczelnego homosia RP

# jureg

14.05.2004 08:47

Witajcie w Bialolece (!?)

# kotkaa

14.05.2004 09:22

Tak tak, w Białołęce witajcie (!?)

REKLAMA

# Stasia

14.05.2004 10:55

Jureg i Kotkaa dołączcie do pochodu !!!!

# Webster

14.05.2004 11:39

No i stało się!! Już dociera to powoli do Białołęki, jest już w Warszawie, na całe szczęscie radni miasta dali temu zdecydowany odpór w postaci uchwały wzywającej Kaczora do przeniesienia tej ekspozycji bejostwa poza granice miasta. Mam nadzieję, że u nas LPR, MW i skini nie okażą sie gorsi niż w Krakowie i również zamanifestują swój sprzeciw wobec pedalstwa. Wszyscy powinniśmy się jednoczyć przeciw pedalstwu i bronić przed deprawacją i zboczeńcami nasze miasto i naszą dzielnicę!! Proponuję jakąs szerzej zakrojoną akcję na przykład zbieranie podpisów i rozklejanie plakatów przeciwko pedrylskiej paradzie.
Niech sobie manifestują swoje zboczenia na Madagskarze.

# ABP

14.05.2004 11:42

LPR, MW, skini?? A nie zapomniałeś o ABP? Pozdro

REKLAMA

# ABP_Commander

14.05.2004 11:45

No tak!! przepraszam, że o nas zapomniałem!! Oczywiście deklarujemy, że nie pozostaniemy bierni wobec sodomii w naszym mieście i jeśli tylko będzie kontrdemonstracja to ABP weźmie w niej czynny udział.
Pozdrawiam
Webster
ABP Commander

# Aborygen

14.05.2004 12:36

Rozumiem waszą chęć kontrmanifestacji, chociaż idąc zgodnie z waszym tokiem rozumowania powinniście raczej dołączyć do wszystkich "zboczeńców" których wymienił York. Wasza skłonność do przemocy to obiaw sadyzmu, a to chyba też dewiacja. Jeśli jeszcze ukierunkowany na tą samą płeć to witajcie w klubie.
A na Madagaskar to powinniście się sami udać, wy faszystowskie, prowincjonalne kmioty. Albo jeszcze lepiej do Szwajcarii albo USA. Może już robią tam przeszczepy mózgów, chociaż w waszym przypadku byłyby to raczej wszczepy.

# rrr...

14.05.2004 13:00

Skini to jeszcze gorsze zboczenie niż pedalstwo bo nastawione na robienie krzywdy(tak, tak... miłośnicy LPR ,krzywdy nie miłosierdzia) To skrajni nacjonaliści, których miejsce jest tam gdzie wszystkich oszołomów bez względu na wyznanie ,kolor skóry,czy orientacje seksualne.......czyli gdzie ? odp. 2m pod ziemią

REKLAMA

# yeti

14.05.2004 13:38

Skini mają więcej włosów niż rozumu.

# Webster

14.05.2004 15:28

Aborygen: Ty jesteś aż tak ciemny czy tylko udajesz? Od naszej ostatniej dyskusji wciąż nie nauczyłeś się czytać tekstu ze zrozumieniem, bądź za wszelką cenę próbujesz każdą wypowiedź pociągnąć do znaczenia wygodnego jedynie dla Twojego punktu widzenia w dyskusji... Nie ukrywam, że ciężko mi się z Tobą dyskutuje właśnie z uwagi na Twoją nieumiejętność zrozumienia przedpostera. W takim razie może to ja na chwilę przejmę inicjatywę i zadam Ci kilka pytań które umożliwią mio dalszą dyskusję z Tobą i udzielenie odpowiedzi na tezy stawiane przez Ciebie:
pytanie pierwsze: dlaczego twierdzisz, że nasz tok rozumowania jest zboczony?
pytanie drugie: dlaczego uważasz, że jesteśmy agresywni i sadystyczni i że za wszelką cenę dążymi do rozwiązań siłowych i bezpośredniej konfrontacji w walce? gdzie to napisałem?
pytanie trzecie: dlaczego jedyną formą prowadzenia przez Ciebie polemiki jest obrażanie wszystkich którzy reprezentują odmienny od Twojego pogląd? dlaczego wyzywasz nas od faszystów? co do tej prowincjonalności i kmiectwa to pozwól, że zwrócę Twoją uwagę na fakt iż dyskutujemy na forum Białołęki a to daje podstawy wnioskować że obaj zamieszkujemy na tym samym terenie i zgodnie z Twoim rozumowaniem Ty jesteś prowincjonalnym kmiotem (bo ja się do tego nie poczuwam).
pytanie czwarte: wobec tego iż witasz mnie, zupełnie niezasłużenie i mijając się z prawdą, w klubie "ukierunkowanych na własną płeć" pozwól, że zadam Ci kluczowe dla dalszego rozwoju konwersacji pytanie: czy jesteś homo lub bi?
pytanie piąte i zarazem ostatnie: czemu nas chcesz wysyłać poza granice Polski? my przecież nie manifestujemy odmienności, nie propagujemy zboczeń ani nie urządzamy gorszących parad.
rrr...: Skrajny nacjonalizm przy dzisiejszym postępie społecznego, politycznego i gospodarczego rozkładu państwa jest jedynym (może i radykalnym) ale skutecznym sposobem rozwiązania tych problemów. Mówisz, że skini są to ludzie nastawieni na robienie krzywdy i że są to oszołomy, rozumiem zatem, że sam mówiąc o konieczności umieszczania ich 2m pod ziemią jesteś oszołomem nastawionym na robienie krzywdy?
yeti: bycie skinem nie oznacza wcale ani łysiny ani głupoty. Niestety muszę po treści Twojej wypowiedzi stwierdzić, że jesteś miernym partnerem do dyskusji dla wszystkich tu polemizujących.

# Aborygen

14.05.2004 15:48

Kłopoty ze zrozumieniem odmienności, czy to w postaci poglądów innych niż twoje czy np. orientacji seksualnej to masz raczej ty Webster. W obrażaniu też przodujesz, wystarczy poczytać twoje posty. Sam obrażasz a protestujesz gdy obrażają ciebie, tak?
Retoryka jaką stosuję w twoich ulubionych wątkach, notabene dziwne, że ożywiasz się zazwyczaj gdy chodzi o mniejszości seksualne, jest niestety wynikiem poziomu dyskusji jaki narzuciłeś podczas naszych poprzednich pyskówek.
I nie udawaj grzecznego chłopca, który brzydzi się przemocą bo jesteś po prostu śmieszny. A tak poza tym bycie skinem oznacza wyłącznie głupotę i nic więcej, no wyłączając sharpowców oczywiście.

REKLAMA

# Webster

14.05.2004 16:42

Aborygen: no widzisz, dalej nie potrafisz przeczytac tekstu ze zrozumieniem oraz w jasny i zrozumialy sposob odpowiedziec na postawione pytania. Piszesz, że ja nie umiem zrozumieć odmienności, no zgoda owszem nie umiem zrozumieć tak obleśnego i gorszącego zboczenia jakim jest pedalstwo ale nie o to mi chodziło w poprzednim poście. Chodziło mi o to, że to Ty nie potrafisz czytać tekstu ze zrozumieniem i teraz dzięki Twojej odpowiedzi jestem tego w 100% pewien, Ty nie umiesz nawet odpowiedzieć na kilka prostych pytań a co dopiero czytać wypowiedzi ze zrozumieniem...
Mimo braku umięjętności czytania i udzielania odpowiedzi z Twojej strony, zadam Ci jednak jeszcze jedno pytanie (zawsze uważam, że cuda mogą się zdarzyć i zrozumiesz conieco, odpowiesz i będziemy mogli prowadzić dyskusję na odpowiednim poziomie):
gdzie ja według Ciebie kogoś obrażałem lub pyskowałem?
A teraz rozwieję Twoje wątpliwości na temat zabierania przeze mnie głosu w dyskusjach dotyczących bejostwa, otóż owszem zabieram głos w takich dyskusjach (w końcu ktoś musi społeczenstwu pokazywać zagrożenia płynące z pobłażliwości wobec zboczeńców) ale zabieram też głos w wielu innych dyskusjach, prześledź dobrze forum będziesz wiedział w których.
Co się zaś tyczy przemocy to wybacz ale daleki jestem od jej stosowania bez próby osiągnięcia celu innymi metodami, jeśli natomiast Cię to śmieszy to jest to podejrzane, może to właśnie Ty jesteś sadystą??
Wracając do sprawy skinów to wcale nie są głupi ludzie, ciekawe czy kiedykolwiek znałeś choć jednego prawdziwego skina?...

 TDK

14.05.2004 17:09

W sprawie skinów nie zamierzam sie udzielać bo nie znam żadnego. Homoseksualiści jednak to coś innego. Na siłę prubują udowodnić że są od nas (heteroseksualnych) lepsi, mimo iż zdają sobie sprawe że tak nie jest. Czy kiedykolwiek widzieliście jakąś paradę normalnych par chodzącą po ulicach miasta i chwalących się, że są heteroseksualni?? Czy kiedykolwiek widzieliście na jakimś pubie napis "hetero friendly"? NIE. Pedałki sami się izolują i każą sobie pisać na lokalach "pub przyjazdny homoseksualiztom". Więc dlaczego oni każą nam traktować siebie jako normalnych, skoro sami za takich się nie uważają. Dobrze że działa już ABP, oni powinni się tym zająć. Rozumiem że wedłóg Was skini są źli i biją ludzi, więc w przeciwieństwie do tych skinów, których tak obrażaciem, nie biją oni homoseksualistów a "delikatnie" dają im do zrozumienia że MUSZĄ się leczyć. Pozdrawienia.

# Aborygen

17.05.2004 11:02

Dyskusja z tobą Webster jest z założenia niemożliwa. Nie możesz bowiem opanować rozdwojenia jaźni na które najwyraźniej cierpisz. Nie można być jednocześnie owcą i wilkiem.

REKLAMA

# Webster

17.05.2004 23:57

Oj Aborygen, Aborygen, wciąż nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a na postawione pytania to się chyba rzeczowej odpowiedzi od Ciebie nie doczekam, szkoda, następnym razem proponuję żebyś nie wchodził w dyskusję jeśli nie umiesz jej prowadzić, odpowiadać na pytania i czytać ze zrozumieniem. A tak przy okazji: wiesz, że wykręcanie się "dyskusją z założenia niemożliwą" i oskarżanie ludzi o choroby psychiczne to oznaka braku argumentów i/lub nieumiejętności prowadzenia dyskusji?

# Aborygen

18.05.2004 10:39

No właśnie Webster, oskarżanie ludzi o choroby, zboczenia itp. to jak napisałeś wyżej oznaka braku argumentów i/lub nieumiejętności prowadzenia dyskusji.

# Webster

19.05.2004 12:59

Aborygen: czy Twój nik naprawdę ma na celu wskazywać na Twoje głębokie zacofanie?? Zadałem Ci kilka prostych pytań na które nie umiesz udzielić odpowiedzi. Przyznam szczerze, że nie do końca pojmuję Twoją otatnią wypowiedź, niby się ze mną zgadzasz a jednak nie umiesz odpowiedzieć na pytania i omówić pewnych kwestii. A może chodzi Ci o to, że to niby ja kogoś oskarżyłem o choroby itp? No cóż, jeśli tak to potwierdza to jedynie postawioną przeze mnie wcześniej tezę o tym, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

REKLAMA

# Aborygen

19.05.2004 13:38

Niby dlaczego mam odpowiadać na twoje pytania? Prowadzisz jakieś przesłuchanie? Jak chcesz wypytywać ludzi, którzy nie mają ochoty udzielać odpowiedzi na twoje prymitywne pytania to zgłoś się do policji. Gdybyś był osobą wykształconą wiedziałbyś jakie jest pierwotne angielskie znaczenie mojego niku, który notabene ma na celu odróżnić mnie do takiego napływowego ścierwa jak ty.
Tu przepraszam wszystkich "nowych" białołęczan, którzy zarówno swoim poziomem intelektualnym jak i działaniem wzbogacają dzielnicę i np. podnoszą poziom dyskusji na forum.
Piszesz, że "nie potrafię przeczytać tekstu ze zrozumieniem" a sam nie potrafisz zrozumieć tego co sam piszesz. Jeżeli teksty o "obleśnym i gorszącym zboczeniu jakim jest pedalstwo", a zboczenia to raczej choroby oraz tego typu wypowiedzi, uważasz za coś normalnego i twierdzisz, że nikogo tym nie obrażasz to chyba masz kłopoty z pamięcią krótkotrwałą.

 TDK

21.05.2004 00:49

Do Aborygena - ścierwo?? Skoro tak ludzi nazywasz, to nie dziw się że wszyscy na tym forum mają ciebie i twoje wypowiedzi głęboko w pupie. Pozdrawiam wychowanych.

# Jan Maria tez z branży

22.05.2004 07:55

Webster chyba dobrze odczytałem skrót ABP - A jak atrakcyjne,
B-jak boskie, P- jak pedały

REKLAMA

# Webster

22.05.2004 18:22

Aborygien: Widzę, że TDK Ci dobrze odpowiedział, ja ze swojej strony dodam tylko jedno: nie odzywaj się jeśli poza obrażaniem ludzi nie masz nic sensownego do powiedzenia.
Jan Maria też ciota: niestety źle to rozszyfrowałeś, ja wiem że taki bej jak Ty chciałby to tak deszyfrować, jednakże wyprowadzę Cię z błędu: ABP - Anty Bej Patrol. A swoją drogą mamy pierwszą zdeklarowaną ciotę w postaci Jana... na forum, chyba trzeba naprawdę zdecydowane kroki powziąć aby oczyścić forum.

 TDK

23.05.2004 14:41

Do "Jan Maria tez z branzy ciot" - Szkoda że nie jesteście tacy odważni jak stoicie oko w oko z ABP. Omijacie nas bardzo szerokim łukiem. A jak na was jakaś "mela" poleci to nawet się nie odwrócicie. Co z tego że idze was zazwyczaj 2-3 razy więcej. Boicie się nas, jak byśmy chcieli was bić. Jednak nam nie o to chodzi. Krzywda wam się nie stanie, jeżeli będziecie chcieli się leczyć. Pozdro dla Webstera
ps. pedały ze Światowida mogą oczekiwać przyjścia panów z ABP.

# Famaoli

02.02.2013 23:37

Wszystkim tu obecnym-dyskutującym i będącym 'anty' (a właściwie wszystkim homofobom) polecam słowo 'tolerancja' do zastosowania, a nie tylko przeczytania w słowniku. A propos słownika - Webster - polecam korzystać!

REKLAMA

 antyurzędnik

03.02.2013 11:59

Tolerancja to słowo, które otwiera bramy do wszelkich zboczeń...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Kup bilet

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break