REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Tani sport

# xyz

08.09.2004 11:45

Koszt wynajęcia stołu do ping-ponga w BOS na Strumykowej to 10zł/h. I co ? Stoi najczęściej pusty bo jest poprostu za drogo.
Władze uszczęśliwiają młodzież i nie tylko, stołami "betonowymi",na których można "grać !!!" tylko przy bezwietrznej pogodzie idobrym świetle,czyli prawie wcale biorąc pod uwagę 12 miesięcy.Czy piniądze wydane na "betoniaki" nie mogłyby służyć obniżce kosztów wynajęcia stołów prawdziwych na których można grać 12 miesięcy i przez całą dobę

# krolewna_fiona

08.09.2004 18:42

A ja mam pytanie: dlaczego basen na naszym osiedlu kosztuje 10 zł za 30 min, a na Namysłowskiej 4 zł za 30 min? To jest zdzierstwo

# Marginalia_Filozoficzne

08.09.2004 19:33

... a w gorze kalwarii za 9,60 zlotego na godzine jest: lula, zeka, dzakuzi, wotospad i salna ... Cudownie tam jest, wiesz, Gustaw ...

REKLAMA

 amator

11.09.2004 12:08

wszystko jest takie drogie bo fotel dyra jest ustawiony z klucza a kompetencje są na ostatnim planie. bos to przechowalnia dla kolesi i emerytów wojskowych.

# aza

11.09.2004 12:15

a gdzie na Tarchominie sa baseny? ja poki co znalazlam jeden - osrodek sportu sie podobno nazywa, ale do osrodka sportu to jemu daleko. 6 zeta za pol godziny meki na byle_czym... to zenada!
moze dlatego, ze jestem rozpieszczona Wodnym Parkiem kiedysiejsza Warszawianka...
a Polonez jest tak napchany ludzmi, ze nie ma jak plywac :(
pzdr

# krolewna_fiona

11.09.2004 19:19

do azy:
Jak ja ostatni raz dzwoniłam (w sierpniu) to powiedzieli że 10 zł za 30 min. Chodzi mi o ten basen na ul. Światowida 56. O innym nie słyszałam na Tarchominie. A kiedy Ty płaciłaś 6 zł? Bo to nawet do przełknięcia cena...

REKLAMA

# aza

12.09.2004 11:01

hmmm, wiesz, ja nie placilam, ale wydaje mi sie, ze tyle placil "platnik"...
a jesli jest tak jak mowisz to tym bardziej juz tam nigdy nie pojade.
pozostaje Poldek :(
w sumie lepsze to niz nic, ale w zime to tak troche niebaldzo wychodzic z basenu z pol-mokrymi wlosami...
na moim osiedlu "Dabrowka Wislana" ma powstac basen hehe raczej sadzawka. a za zrzeklam sie jej w akcie notarialnym za co sasiedzi sa na mnie zli, sadze ze mnie nie wpuszcza.
chociaz to ma byc taka sadzawka, ze tylo dzieci beda mogly sobie stopki moczyc.
ach, wczoraj dzwonilam na Poldka - karnet na 10 wejsc (na dwa miesiace) kosztuje 144 zeta, a jednorazowe wejscie 16pln za godzine.
pzdr

# aza

12.09.2004 11:03

a propos taniego sportu - rowerek :) (dla nie_snobow wydatek rzedu 300 zl)
wlasnie sie wybieram na przejazdzke
a wielkim PLUSEM okolicy jest, ze sciezki rowerowe prowadza nad sam zalew zegrzynski :)
pzdr

# milosz

13.09.2004 09:00

aza gdzie są te ścieżki rowerowe nad zalew? bo ja zasuwam przez las albo przez legionowo w towarzystwie tirów śmigających 30 cm od mojej głowy, może coś przegapiłem?

REKLAMA

# aza

13.09.2004 21:03

hej, miedzy tirami smigalam rok temu, ale od kiedy zakupilam sobie mape wawy ze sciezkami rowerowymi... to zamiast 1h nad zegrze jade 1,5h ;-) no ale tak prowadza sciezki, no i jeszcze szlaki "historyczne" i "przyrodnicze".
na przyklad ostatnio w lesie choszczowkowym znalezlismy okopy i duzo takich dolow, w ktore mniemam (jak to blondynka ;-)) byly zakopane czolgi - normalnie super.
co prawda sezon rowerowy dobiega konca, ale polecam zakup takiej mapy - mozna kombinowac jazde roznymi szlakami :)
mapa nie jest droga, kosztuje jakies 20zl, a ile przyjemnosci
pzdr
PS. na poczatku kombinowalam, zeby Tobie napisac jakas przykladowa sciezke, ale zrezygnowalam - po pewnym czasie mylila mi sie lewa z prawa strona ;-)

# milosz

14.09.2004 10:13

aza weź i mi powiedz gdzie można dokładną mapę białołęki zakupić, czy u Ciebie w empiku są takowe? :-), a tak po za tym to sezon wcale się nie kończy, ja mam zamiar jeździć nawet w zimie

# Marginalia_Filozoficzne

14.09.2004 13:04

Czesiek , kup sobie mape Okolice Warszawy wydana przez Wojskowe Zaklady Kartograficzne. Mapa zrobiona pod GPS, skala 1:50000. Zasieg: N-S - od polnocnego brzegu Zalewu Zegrzynskiego - do okolic Gory Kalwarii , W-E - okolice Piastowa do okolic Wolomina. Cena 8 peelenow. Wady: mapa jest rozkladana, jesli jej nie przygotujesz to pracy "w trudnych warunkach", po dwoch wyjazdach bedzie sie nadawala na gwozdz w ubikacji ... niestety

REKLAMA

# w.k

14.09.2004 13:53

MARGINALIA !!!??? co się stało ? wreszcie coś z sensem GRATULUJE !

# aza

14.09.2004 21:13

milosz, nie pracuje juz w empiku, juz nawet nie pamietam...
nie, nie zapomnialam...
ale juz nie pracuje i juz nawet uklady-ukladziki sie skonczyly :(
jednak ja mape kupilam w empiku na nowym swiecie, dzial ksiazka, polka przy kasach - "Warszawa" - wszelkie gadzety o wawie. chyba ze juz robili przemeblowanie...
to jest mapa okolice wawy, topograficzno-turystyczna 1:50000. szlaki turystyczne i sciezki rowerowe yyyy,nawet marginalia napisal/a o tej mapie ;-)
polecam
ja mam nadzieje pojezdzic na rowerku chocby do polowy pazdziernika
ech, nadzieja

# MArginalia_Filozoficzne

14.09.2004 22:20

ha, ha, ha ....wu.ka, nie spiesz sie z tymi owacjami ...

REKLAMA

# wej

14.09.2004 22:37

a molly cie przerobila ze hej

# Marginalia_Filozoficzne

15.09.2004 08:34

...No ! Poczatek rzeczywiscie jest klasowy i robi wrazenie. Prysznic, po prostu Umyslowy Prysznic ! Delektujemy sie tutaj tym codziennie, od switu, jak widac i leb pochylamy w pokornym zachwycie dla Sztuki ! Reszta natopmiast zainspirowala nas do otworzenia nowego tematu ... tytul juz wkrotce i pilot tez. Zostancie z nami

# kuciak

30.05.2021 19:56

Na pewno nie trzeba dziś trenerów, skoro w sieci możemy sami sobie włączać filmiki i ćwiczyć. Ja mam nawet taką stronę http://proactivkatowice.pl/ na oku, gdzie dowiaduję się o różnego rodzaju ćwiczeniach i tak dalej. Mam nadzieję, że to wszystko naprawdę mi się uda i że będę mogła przede wszystkim potem pomyśleć o intensywniejszych ćwiczeniach. Za jakiś czas.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024