REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Szukam sposobu na problemy z łysieniem

# Roman

26.03.2020 08:55

Szukam sposobu na problemy z łysieniem, może jakieś kosmetyki, które będą w stanie to nieco powstrzymać. Zdaje sobie sprawę z tego, że to taki problem, który u mężczyzn występuje, ale jednak tak się u mnie nasilił, że tak się zastanawiam jak ewentualnie sobie z tym poradzić i nieco ten problem ograniczyć.

# Agnieszka11

31.03.2020 15:14

Ja zmagając się z wypadaniem włosów korzystałam z wielu różnych preparatów. I ostatecznie w moim przypadku dopiero oferta od KV1 się dobrze sprawdziła i ten problem nieco udało się ograniczyć. Tak więc jak próbowałaś różnych środków i nic to nie dalo to zobacz sobie ofertę . Myślę, że to będzie dobry wybór i te środki faktycznie będą pozytywnie działać.

# Anonim

10.10.2020 21:42

Wiem że Nova Clear mają kosmetyki do włosów i skóry głowy. Ja akurat od nich używam kosmetyków do pielęgnacji twarzy ale widzialam że do głowy też właśnie mają.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break