REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Szanowni Państwo

# Lidia Polit

10.11.2006 20:49

Nazywam się Lidia Anna Polit, 34 lata, wykształcenie podyplomowe, nauczyciel i dziennikarz.
Minione 4 lata z ogromną satyfakcją przepracowałam na rzecz naszej Małej Ojczyzny jako radna Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. Nauczyłam się samorządności w praktyce.
Kiedy zostalam wybrana, na tym forum, niektórzy określali mnie jako figurantkę, osobę znikąd. Myślę Szanowni Państwo, że kadencja Rady te sądy zweryfikowała. Nie byłam i nigdy nie mam zamiaru być " klakierem" zawsze otwarcie wyrażam swoje zdanie. Pracę w samorządzie traktowałam, jako misję i mam nadzieję, ze pomyślną. Z mojej inicjatywy wpisano do Wieloletniego Planu Inwestycyjnego dwa boiska przy Szkole Podstawowej 257 i Szkole Podstawowej 110- dziś są na etapie realizacji. Również moją inicjatywą jest hala sportowa przy Gimnazjum NR 121- jest wpisana do budżetu na rok 2007. Nie wspomne o oswietleniu, remontach dróg czy interwencjach w sprawie komunikacji. Sama na co dzień korzystam własnie z komunikacji publicznej, dlatego wspierałam wydzielenie Bus pasa.
Wielokrotnie byłam tez obecna na Komisjach i sesjach Rady Miasta, by tam wspierać inicjatywy Rady Dzielnicy i szukać sprzymierzeńców. Współpracowałam przy zbieraniu podpisów pod protestem przeciwko CZAJCE.
Te cztery lata był to dla mnie również okres nauki. Dziś potrafie napisać bezbłędnie projekt uchwały. W ciągu ostatnich trzech miesięcy, dwa moje projekty przyjęła Rada Dzielnicy, m.in: ja stworzylam projekt uchwały w sprawie wyrażenia opinii Rady Dzielnicy Białołęka dotyczącej zatwierdzonego przez Radę Miasta 10 pażdziernika b.r Studium Uwarunkowań. Uchwała wzywa Radę Warszawy do usunięcia ze swojej uchwały zapisów krzywdzących Mieszkańców Białołeki, dotyczących likwidacji Metra, budwy spalarni na Czajce( tekst Uchwały publikowało Echo w poprzednim numerze).
Szanowni Państwo zamierzam nadal sumiennie pracować na rzecz Nas wszystkich. 12 listopada liczę na Państwa zaufanie i głos oddany na mnie.
Kandyduję z ramienia Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD +SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci. Okręg 2 miejsce 2
lista nr 6.
Jestem za uczciwym, przejrzystym samorządem, bez układów i podziałów. Stawiam na inwestycje w dziedzinie komunikacji, oświaty, sportu i rekreacji, handlu.
Państwa Zaufanie Zobowiązuję.
Serdecznie dziękuję
Lidia Polit

# piotrek

10.11.2006 22:08

NIE LUBIĘ SLD CZY SDPL, ale pani L.P. to porządny człowiek, szkoda,że te partie wcinaja sie w wyroby, a Wąsacz mówi w ostatnik eszku, że polityka jest z dala od wyrobów dzielnicowych, ale to jest oszustwo..........

# Antylidia

10.11.2006 22:59

A ja się nie nazywam Lidia Polit. I jestem z tego powodu dumny.

REKLAMA

# marzenna

12.11.2006 17:35

Uważam, że Lidia Polit jest w porządku!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break