REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

syf w nowym zespole szkół przy Van Gogha 1

# piotrek

14.02.2006 20:46

moja córka dzisiaj skręciła sobie nogę w zespole szkół przy(adres j.w.)
przyczyną skręcenia jest nieszczelny, przeciekający dach, z którego leje sie woda na schody czyniąc je śliskimi w tym zespole szkół oczywiście.
kto ponosi odpowiedzialność?
wykonawca? inspektorat budowlany?a może dziecko?
gorzej qrwa jest niż za komuny, kiedy to oddawało się obiekt w blasku jupiterów, bowiem dach przeciekał w takim obiekcie po kilku latach, a nie po kilku m-cach.
wszystkie pedały odpowiedzialne za te nieprawidłowości bazują na pedalskiej egzekucji polskiego prawa. W takich Stanach drogo by kosztowałyby tego typu zdarzenia, ale w pomrocznej......
syf qrwa po prostu syf.

# budowlaniec

14.02.2006 22:53

Zdaniem Zarządu Dzielnicy jest to wspaniała ,nowoczesna budowa i placówka. To że cieknie drogi Piotrze ojcu córki to wina Zienteckiej kobiety z naszej Dzielnicy ( skąpej ) która nie chce dac na remonty.Jeśli się orientujesz w prawie budowlanym to -im nowsza placówka tym szybciej remonty.

# uczennica tej szkoły

15.02.2006 16:21

Tylko że najgorsze jest to że nie cierpi żaden skąpiec, a my...uczniowie tej szkoły.

REKLAMA

# piotrek

15.02.2006 20:20

wczoraj właśnie wysłałem e-maila do pani z.
....przed przeczytaniem budowlańcu twojego textu...
na razie nie otrzymałem odp.
milczenie jest podobno złotem..........

# michał

15.02.2006 22:06

a przepraszam ,bo moze sie nie orientuje,ale co mają do tego pedały.. ?!? <patrz pierwsza wypowiedż>

# xyz

15.02.2006 22:43

I co Zientecka, może jednak słynny Arkadriusz, z tajnym kolegą partyjnym Tadziem. To oni projektowali, uzgadniali, wybierali wykonawcę. Może, to ty budowałeś Budowlańcu, a teraz chętnie wykonałbyś remont.

REKLAMA

# budowlaniec

16.02.2006 11:45

Zacznę moze od mojej interpretacji pedalstwa prawnego sformowanego przez Piotra. Myślę (sobie ) ,ze Piotr chcial uzyć dalece nosnej aluzji prawnej w odniesieniu do tak zwanej Falandyzacji ,czyli -ze w budownictwie musi być przód i tył . Jeśli jest jeszcze otwor to polepsza sie wentylacje.Skutki to jak mawial pewien nasz prezydent plusy dodatnie i plusy ujemne.Mogą sie wtedy wytwarzać naprezenia, ale ich skutki to pryszcz .Mamy teraz wielkiego fizyka ktory takich zjawisk sie nie boi.
Co do postawionej tezy że chcę wykonać remont.Powiem krotko.Po zakończeniu naszej roboty -dzieła zwanej nastepuje odbiór. Jeśli ten co odbiera nie ma pojęcia to przecież nie będziesz robić cuda na którym i tak się nikt nie pozna. No nie ?

# xyz

17.02.2006 18:16

NO nie????

# piotrek

17.02.2006 20:37

WYJASNIENIE!!!!
nie nawidzę pedałów(lubię lesbijki)
nienawidzę aborcji i eutanazji i........urzędników..............

REKLAMA

# Maciej

23.02.2006 15:17

Witam przeczytałem dzisiejsze "ECHO" i to ze od jesieni sala gimnastyczna nie przecieka to nie prawda.Kilka dni temu woda ciekła przez dach prawie strumieniem

# Rai

23.02.2006 15:19

Ta Szkoła Jest Najnowszym Błędem Budownictwa...Nie tylko na schodach przecieka....ale również na Sali Gimnastycznej... są wiadra i szmaty...a pozatym gdy jest zimno nie grzeją - a gdy ciepło na dworku grzeją że nie da sie wytrzymać :/// Nie Ma izolacji ten budynek........Stara Polfa Była 3x lepsza niż to nowe gówno...

# XXYYZZ

23.02.2006 15:19

Witam w dzisiejszym"ECHU" przeczytałem ze od jesieni podobno dach na sali gimnastycznej nie przecieka,co jest oczywiscie nie prawdą.Kilka dni temu woda z dachu na sali lała sie prawie ze strumieniem.

REKLAMA

 Rai

23.02.2006 15:20

 Rai

23.02.2006 15:26

Wsumie też trzeba umieć chodzić :D

# piotrek

23.02.2006 19:57

ECGO=TRYBUNA LUDU

REKLAMA

# Dziewczyna

25.02.2006 11:02

Ta szkola to jest poprostu tragedia.I jako budynek i jako sama placowka.Eeeh..
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe