REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Świnie z SLD wprowadzaja biopaliwa

# Mateusz

18.11.2003 08:16

Stało sie mamy biopaliwa bez ustawy o kontroli paliw. Lobby związane z Gudzowatym (przyjaciel Kwaśniewskiego) zwyciężyło.Będziemy lać do baków paliwowy syf.

 Gonzo-reaktywacja

18.11.2003 09:43

Po pierwsze (e nie będzie drugiego bo nie chce mi się pisać) to mam pytanie, PO CO SIĘ TAK ŻOŁĄDKOWAĆ ?
Pytanie to zadaję nie bez przyczyny. Mianowicie proponuję ci, abyś się zorientował i dowiedział, CO AKTUALNIE LEJESZ DO BAKU!!! Jak już taką wiedzę posiądziesz i będziesz wiedział dokładnie z jakich składników i w jakiej strukturze np. Orlen przygotowuje paliwa, które aktualnie są sprzedawane na rynku, TO PRZESTANIESZ ZADAWAĆ TAKIE PYTANIA I OBARCZAĆ KOGOKOLWIEK WINĄ ZA TO !!!
Powiedzieć, ze ktoś jest winny, jest najprościej, ale mieć lepszy pomysł, to już jest TRUDNO !!!

# Mateusz

18.11.2003 10:42

Gonzo Danielu Reaktywacjo- co ma piernik do wiatraka. Robisz tzw. ściemę. Ustawa jest skopsana i to na całej linii. Winę za jej błędy ponosi SLD, która była jej głównym twórcą. W ustawie tej nie liczy sie odbiorca, a interesy partyjne kilku kolesiów. przekonasz się , że mam rację odczuwajac to na silniku swojego samochodu. Twój komentarz jest przykładem SLD-owskiej nowomowy.Dużo wody zero konkretów. Ty i twoja partia schodzicie na psy.

REKLAMA

 Gonzo-reaktywacja

18.11.2003 11:36

Oj pomyłeczka, pomyłeczka, NIE DANIEL :)

# Gonzo reaktywacja.

18.11.2003 14:49

Czerwony ze mnie ludzik, oj czerwony.
Moi rodzice byli w PZPR więc i ja jestem czerwony !!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe