REKLAMA

Forum › Bia³o³êka

REKLAMA

¦wiêto Niepodleg³o¶ci

# Kaceper

10.11.2003 10:14

W naszym ko¶ciele tego dnia odbêdzie siê ciekawa uroczysto¶æ z okazji ¦wiêta Niepodleg³osci. Apel do mieszkañców!!! Razem ze swoimi dzieæmi we¼cie udzia³ w tej uroczysto¶ci - warto. Trzeba je od najm³odszych lat uczyæ patriotyzmu. Swoj± drog± co za ironia losu. Na trybunie honorowej uroczystosci centralnych zasi±dzie Kwa¶niewski z Milerem, którzy kiedy¶ aktywnie uczestniczyli w zwalczaniu tego ¶wiêta.

 Gonzo

10.11.2003 10:54

A jaki to ko¶ció³ i gdzie?
Mam siê domy¶laæ z wyznania tych dwóch go¶ci, których wymieni³e¶?

# NN

10.11.2003 17:20

Z niepodleg³o¶ci± jest jak domem; gdy go masz, to narzekasz, ¿e niewygodny i jaki¶ taki ¼le urz±dzony. Ale gdy go stracisz...

REKLAMA

# Kotkaa

10.11.2003 21:48

Podejrzewam, ¿e chodzi o ko¶ció³ na P³udach (ale mo¿e gdzie indziej te¿ s± ciekawe uroczysto¶ci)? Odbywa siê tam, w tym roku bodaj¿e poraz 12, Bieg Niepodleg³o¶ci (zapisy do 10.30 w kancelarii parafialnej, uroczyste rozpoczêcie z VIPami o 11.45). UWAGA! Podczas trwania biegu utrudnienia w ruchu na Klasyków na wysoko¶ci ko¶cio³a.
Rozdanie nagród ok. 14.00, o 18 uroczysta msza, potem koncert chóru, potem jeszcze co¶ (ju¿ nie pamiêtam).
A je¶li wolicie pole¿eæ przed telewizorkiem... To wywie¶cie przynajmniej flagê.

# Du¶ka

12.11.2003 17:48

By³am z dzieæmi na tym biegu, ubawi³y siê, ³yknê³y bakcyla aktywnego spêdzania czasu (jestem przeciwniczk± ³a¿enia po supermarketach w wolne dni z ca³a rodzink±) i jeszcze maj± ochotê braæ udzia³ w przysz³ym roku. Mo¿e i ja wystartujê? A grochóweczkazwojskowa by³a pycha. Du¶ka
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ pogrubienie i wpisz [b]. Na koñcu pogrubienia wpisz [/b].
Przyk³ad: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ kursywa i wpisz [i]. Na koñcu kursywy wpisz [/i].
Przyk³ad: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkê, która chcesz wstawiæ w tre¶ci w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wst±p do ksiêgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBia³o³êka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajd¼ swoje wakacje

Powy¿sze tre¶ci pochodz± z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasa¿u

Wst±p do ksiêgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA