REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Święta

# antyświęta

17.04.2003 11:13

nie sugerujcie się nickiem jakim się podpisałem, cenię sobie tradycję chociaż do wierzących nie należę i z niecierpliwością oczekuję świąt
Z tej okazji mam zaszczyt złożyć Wam drodzy forumowicze wszystkiego najlepszego, pomyślności, zdrowia, przyjemnego spotkania w rodzinnym gronie (nawet z teściowymi ;-)))) i całej masy miłych i przyziemnych rzeczy i wydarzeń jakie mogą Was spotkać.
Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze i nie zaniechacie polewania wodą w poniedziałkowy poranek.
Do polityki, śmieci na ulicach, bandytyzmu i całej śmierdzącej reszty wrócimy po świętach.
Pozdrawiam

# martyna

17.04.2003 16:13

Dołączam się ze swoimi życzeniami dla wszystkich - dobrych, spokojnych Świąt, obfitych w jaja, wodę i słońce

# Vladymir

18.04.2003 00:02

Szczęść Boże Wam wszystkim na te Święta Zmartwychwstania Pańskiego, szanowni forumowicze, zdrowia, pomyślności, szczęścia rodzinnego, łask Bożych dla Was i Waszych bliskich od Vladymira, Vladymirowej, Michasia i Mikołaja /ten ostatni jeszcze nie mówi, ale oczami pokazuje, że Was wszystkich pozdrawia/.

REKLAMA

# aza

18.04.2003 08:26

Vladymir, zapomniałeś o AMEN ;)
A ja do życzeń dołączę jeszcze - spokoju i odpoczynku :)

# Basia

18.04.2003 08:40

Ja też się dołącam :)
Mokrego poniedziałku!

# Ham

18.04.2003 21:06

I wypoczynku w hamaku Wam życzę.

REKLAMA

# historykowie

19.04.2003 14:59

Wszyskie najlepszego dla wszystkich Czytających

# Piotrek z Odkrytej

19.04.2003 22:21

Najlepsze życzenia - Oby nam się wszystkim dobrze działo.

# jotes

19.04.2003 23:39

Spokojnych wesołych (ale nie przeżartych) Świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich Forumowiczów i ich Rodzin
życzy jotes
Niestety nie wszyscy w Święta wypoczywają ja niestety pracuję.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA