REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Wawer

REKLAMA

# Ekologika

24.11.2021 19:57

Brak rzetelności dziennikarskiej i wprowadzanie w błąd bo cwany InPost wcale nie odbiera elektrośmieci, czyli urządzeń niesprawnych, które trzeba wyrzucić, tylko sprawne, które można by było komuś odsprzedać, np. poprzez odpowiednie strony w Internecie, które funkcjonują w tym celu od lat. Nie jest więc InPost alternatywnym lepszym rozwiązaniem dla odbioru elektrośmieci przez gminę, tylko cwanym sposobem by przejmować w pełni sprawne produkty. Ciekawe, jak wygląda ocena przez eksperta czy dane urządzenie jest sprawne i kompletne czy też nie? Albo co jeśli się zepsuje, rozpadnie albo zdekompletuje w trakcie transportu?

# antyfaszysta

24.11.2021 20:52

#Ekologika napisał(a) 24.11.2021 19:57
Brak rzetelności dziennikarskiej i wprowadzanie w błąd bo cwany InPost wcale nie odbiera elektrośmieci, czyli urządzeń niesprawnych, które trzeba wyrzucić, tylko sprawne, które można by było komuś odsprzedać
InPost odbiera również urządzenia niesprawne, wielki fanie urzędniczych pasożytów. Niedługo inne firmy wprowadzą podobne usługi i będziesz mógł wsadzić sobie swoje pszoki i sroki w dupu.

# Ludzka Tradycja

26.11.2021 01:43

Lewacka zaraza dotarła nawet tutaj z pseudo "antyfaszystowską" propagandą? Typowa agresja lewackiego frustrata. Na szczęście to gatunek szybko ginący, biorąc pod uwagę wydarzenia na świecie, bez swoich globalnych sponsorów te darmozjady długo nie pociągną... Ha, ha, ha...

REKLAMA

# Ekologika

26.11.2021 01:45

Do #antyfaszysta: strona InPostu podaje co innego, więc nie kłam.

# sadane

30.05.2022 12:48

Kurcze... czemu ludzie robią problem z czegoś takiego, skoro takie rzeczy są za darmo odbierane przez firmy? W Wawie robią to np. oni - odbiorydomowe.pl Zadzwoniliśmy, szybko to załatwiliśmy i po problemie. Poza tym - jaki jest sens to samodzielnie wynosić z budynków, skoro oni majądo tego narzędzia, wózki itp.? To nie jest temat trudny do ogarnięcia - jedno zamówienie i po wszystkim.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA