REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

STATYSTYKA

# jotes

05.12.2002 21:29

Kto mi odpowie?
Dlaczego na łamach Echa na 135 tematów i 1382 wpisy
Forum Białołęki zajmuje 115 tematów i 1325 wpisów
pozostałe 20 tematów i 57 wpisów przypada na resztę Warszawy, okolice i pozostałe tematyczne.

# Vladymir

05.12.2002 23:52

Bo Białołęka to duŻa dzielnica jest.

# Piotrek z Odkrytej

06.12.2002 08:58

Ja Ci wytłumaczę: wg mnie my mamy o czym pisać i chcemy o tym pisać. Pewnie inni nie mają czasu ?

REKLAMA

 m0n1ka

06.12.2002 09:10

Kochani, w ogóle my się w statystykach nie mieścimy. Ostatnio naszła mnie bardzo pozytywna refleksja, bo zerknęłam na kilka internetowych dyskusji - u nas nie ma bluzgów i obelg, choć forum nie jest moderowane. Czyż to nie pozytywny objaw?
Mikołajkowe pozdrowienia.

# nicka

06.12.2002 11:59

bywalcami forum są przeważnie ludzie z nowych osiedli, a ci nie dorobili się jeszcze dzieci w wieku blockersów. Chyba dzięki temu mamy dosyć sympatyczne towarzystwo - czasami wtrąci się jakiś ktoś nieprzystosowany, ale z braku poparcia szybko znika.

# mms

06.12.2002 12:00

Jotes! M0n1ko! To rzeczywiście zastanawiająca statystyka i jak najbardziej pozytywna. Choć przyznam że zdarzało mi się już czytać może nie bluzgi i obelgi, ale bardzo ostre wypowiedzi (chyba przy temacie parkowania). Ale to nie w tym "wydaniu" Forum, ale przed redakcyjną "katastrofą komputerową"...
Też pozdrawiam mikołajkowo!

REKLAMA

# Ania

06.12.2002 14:32

Sama sie nad tym zastanawialam i mialam sie nawet wpisac na ten temat i jotes mnie ubiegl. To bardzo pozytywne wyliczenie. Usciski od Mikolaja

# Doc

06.12.2002 14:57

A może mieszkańcy Białołęki to takie dziwne, niedzisiejsze stwory, co cosik chcą zrobić w swoim otoczeniu bo im zależy i wierzą, że się to uda...
A tak bardziej serio - dużo tu wpisów z godzin pracy, a to świadczy o tym, że mamy dostęp do internetu on-line i jest on dla nas normalnym narzędziem pracy i komunikacji. Jest też duża grupa "nocnych Marków", a ci zapewne buszują po sieci z domów poprzez kablówkę lub dial-up-a.
Pozdrawiam wszytstkich "mikołajkowo"...

# vizytor

06.12.2002 16:00

... "buszowanie po sieci poprzez dial-up-a"? Co najwyżej tzw. wścieklica i haracz na rzecz tepsy
Mikołajkowe uściski...
PS. Słuchaliście wczoraj w Trójce wieczorem dyskusji nt. Mikołaja?
Ale to już chyba temat na inny wątek...

REKLAMA

# vizytor

06.12.2002 16:04

... inny wątek w forum Hyde Parku of cource...

# kinio

07.12.2002 01:10

Chyba "of course". Taki szczegół, literówka, a więc wybacz, ale czyta to zapewne także młodzież, niech nie robi błędów na dyktandzie. Pozdrowienia.

# Vladymir

09.12.2002 01:14

Haracz na rzecz tepsy ? A kto ma tepsę na Tarchominie ? Oni się na nas wypięli. My mamy El Net !!!

REKLAMA

# mks

15.12.2002 20:16

Mam dostęp przez TPSA (na ul.Odkrytej) i nie narzekam. 40-50kb wystarczy żeby czytać forum.
Pozdrawiam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break