REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

star

# salamander17

16.01.2003 22:40

Czy wiecie coś o sławnych ludziach z naszej dzielnicy???Słyszałem że mieszka na Buczynku Diominka Ostałowska, ta z z serialu M jak miłość i ponoć na Odkrytej mieszka Maciej Kurzajewsjki z TVP- Sport- czy to prawda, kto jeszcze ze znanych ludzi zamieszkuje tę okolicę??Piszę to z ciekawości....mój dzieciak się pyta bo widział Ostałowską w mięsnym.....

# gigaset

16.01.2003 22:43

Wiem,że na Tarchominie mieszka ktoś z TVN-ale kto to nie wiem....ale chciałbym żeby ktoś znany tu zamieszkał- może więcej inteligentych stworzeń zaludniłoby naszą gminę??Bo na razie "buraki są wśród nas"

# kris

17.01.2003 08:23

Dominika Ostałowska mieszka na Książkowej 9A, razem z gościem (mężem?), który również gra w M jak miłość (taki w czapeczce). Widziałem również policjanta Jasia ze Złotopolskich.

REKLAMA

# Duśka

17.01.2003 08:29

Na Kamińskiego mieszka Marek Sierocki. Nawet mi w zeszłym roku pomagał odkręcić korek paliwa w moim starym maluchu. Ubrudził się jak świnka, ale nawet nie kwęknął. Pełna kultura. Duśka.

# Duśka

17.01.2003 08:35

Zapomniałam jeszcze dodać, i to głównie dla "gigaset", że o tym czy jest się burakiem nie, decyduje miejsce pracy. Znam "buraki" wykształcone i z pozycją, i kilku prostych ludzi z małych wiosek, ale nie zamieniłabym ich towarzystwa na tych super znanych z TV. Więc proszę uważać na wypowiadane opinie, bo można urazić kogoś. Ja również nie jestem znaną osobą, a za buraczaną się nie uważam. Duśka.

 911

17.01.2003 08:46

a u mnie w choszczówce mieszka Norek i nawet go okradli niedawno

REKLAMA

# likierek

17.01.2003 08:48

podobno Giertych tez mieszka na Nowodworach
ale nie wiem czy to prawda

# misiek

17.01.2003 08:50

chyba tez mieszka Ewa Gawryluk na Buczynku

 911

17.01.2003 08:51

giertych??? ten faszysta? powinni referendum zrobić czy on powinien mieszkać między ludźmi

REKLAMA

# ooo

17.01.2003 09:13

W Choszczówce:
Marek Goliszewski - szef BCC

# Alf

17.01.2003 09:21

A ja to co? Cały serial o mnie był.
Alf z planety Melmak :-)

# nicka

17.01.2003 13:29

Ewa Gawryluk mieszkała na Buczynku razem z mężem też aktorem, którego można zobaczyć w knajpie w serialu M jak miłość. Niedawno się wyprowadzili.

REKLAMA

# Corty vel Kurczak

17.01.2003 18:49

kiedyś były takie plotki,że na Picassa swego czasu mieszkał Jacek Żakowski (ostatnie piętro), ale czy to prawda- głowy sobie urwać nie dam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024