REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Srebrna Góra

# Zdzisek

22.10.2006 21:49

czy ktoś z was może podzielić się opinią na temat dewelopera BMI i zasadności powierzenia mu kasy na mieszkanie na wspomnianej inwestycji - Srebrnej Górze przy ul. Sąsiedzkiej?
dzięki,
Zdzisek

# prawy

13.05.2013 00:10

Z perspektywy czasu nie załuje zakupu. A kolega kupił tam mieszkanie?

# mieszkanieec

15.05.2013 16:09

BMI to oszuści. Przejęli Zarząd i w niejasny sposób podnoszą nieustannie stawki. Czynsze rosną, niejasne rozliczenia za gaz, wodę. Obecnie większość mieszkańców zdecydowała o audycie.

REKLAMA

# P.Sz.

24.05.2013 10:40

Czy sprawa zburzenia dworku na Sąsiedzkiej trafiła do prokuratury? Jeśli tak to wie ktoś z jakim rezultatem?

# kołac 27

23.04.2014 19:38

Mieszkam na Kołacińskiej i nie potwierdzam słów mieszkańca. Stawka za czynsz jest stała od samego początku do dnia dzisiejszego tj za moje mieszkanie ok 700zł/miesiąc. Sprawę z dworkiem śledzę od samego początku i nie sądzę żeby firma robiła coś nie zgodnego z prawem. Za dużo ludzi tym się interesowało. Po za tym w trakcie rozbiórki robiłem zdjęcia i była tam tabliczka informacyjna dot. tej rozbiórki.

# gość

24.04.2014 07:59

Ja mieszkam przy Mehoffera i BMI nie polecam. Jako deweloper nie buduje nie najlepiej, a jako zarządca jest fatalny i drogi. Opinie mieszkańców ignoruje, a na pisma nie odpowiada.

REKLAMA

# gość

04.06.2014 19:26

Osiedle na Mehoffera tonie w zieleni. Od 2003r nigdy nic mi się nie zepsuło w mieszkaniu i w budynku. Wiec nie wiem na czym ten fatalizm polega i o co gościowi kaman?

# tapczanolen

04.06.2014 19:44

Nowe chałupy BMI się nie sprzedają?
I słusznie. Odradzam zakup.
A co do osiedla na Mehoffera to rzeczywiście tonie w zieleni. Konkretnie w badylach, bo trawników już nie ma.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe