REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

O wyższości radnego Korowaja nad radnym Tumaszem

# PROPOZYCJA

23.10.2012 23:04

Proponuję i jednocześnie bardzo proszę wszystkich niewyżytych politycznie o dyskutowanie tu, aby nie zaśmiecać innych wątków.

# z Dąbrówki

24.10.2012 16:03

Obaj radni są dobrzy. Pisać o sukcesach jednego i drugiego można długo. Korowaj idzie śladem Tumasza, aby przy kolejnych rozdaniach w PO nie martwić się o mandat radnego.

# Marthusia

24.10.2012 17:06

Kim oni są?

REKLAMA

# obserwer

24.10.2012 19:50

Korowajowi do Tumasza daleka droga.Jedynie co potrafi w odniesieniu do innych z Platformy to to że zabiega jak nikt inny o wizerunek .Kampania dawno się skończyła a na Odkrytej wisi tak jak Lenin .

# nowodworzak

24.10.2012 20:32

Do Tumasza jako mieszkaniec Białołęki kilkakrotnie zgłaszałem problemy związane choćby z bezpieczeństwem na ulicy Nowodworskiej i za każdym była reakcja.
Do Korowaja nie próbowałem, bo kiedyś tą samą sprawę, którą skierowałem do Tumasza przesłałem do Jaworskiego z PO. Zgadnijcie czy otrzymałem odpowiedź?
Patrząc na działania Korowaja jest w nich wiele pod publiczkę- byle było o mnie głośno!!!
Swój baner na ogrodzeniu przy Nowodworskiej przy placu zabaw wieszał również bezprawnie mimo, że wcześniej o to samo ścigał innych.
Myślę, że dzięki przynależności partyjnej i robieniu dźwięku wokół siebie wyróżnia się wśród innych partyjnych radnych. Czasami też uda mu się coś zrobić pozytywnego - choćby festiwal rockowy w BOK-u ...

# basik

25.10.2012 09:26

"Czasami też uda mu się coś zrobić pozytywnego - choćby festiwal rockowy w BOK-u ..."
Szkoda że zrobił to cudzymi rękoma

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.10.2012 10:47, wpis modyfikowany 6 razy,ostatnio 25.10.2012 11:13

Niestety. Będzie w dwóch częściach.
I.
Czy uczestnicy wykreowanej tu rywalizacji byli już mierzeni? Chyba tak...?
Zatem, aby było jasne, zwraca się Matka do radnych wymienionych poniżej w porządku alfabetycznym:
1. Basiński Piotr
2. Borowska Agnieszka
3. Drojewska Monika
4. Dziewulska Anna
5. Jadczyszyn Agnieszka
6. Lewandowska Joanna
7. Łącka Ilona
8. Madziar Zbigniew
9. Majchrzak Anna
10. Oracz Piotr
11. Ostrowski Dariusz
12. Pelc Krzysztof
13. Procki Marek
14. Roguska Magdalena
15. Roszak Waldemar
16. Smoczyński Jerzy
17. Sztorc Marek
18. Witalska Elżbieta
19. Tyburc Paweł
20. Wajszczak Mariusz
21. Zajc Paweł
W kupie, sila!
Aby... ciąg dalszy w części II.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.10.2012 10:48, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 25.10.2012 11:04

II.
...aby:
1. zebrali się w budynku i wybrali spośród siebie trzyosobowe Jury ( czytaj: żuri - z akcentem na pierwszej sylabie, gdzie usta należy ułożyć w tzw. "ciup" - o, a w drugiej artykuować jakby dłuższe "i" z ustami w pozie zupełnie obojętnej, jak na Sprawiedliwość przystało, coś jakby linii -, generalnie z francuska ma być, ot co! ) i Komisję Rewizyjną, również trzyosobową. Z Przewodniczącymi na czele ( może lepiej czołach?) !? Oczywiście!
2. pozostali po tych elekacjach radni, opracowali nazwę i regulamin turnieju ( możecie państwo pracować w podzespołach ) z tym zastrzeżeniem, że z tej grupy oddelegowane zostaną kolejne trzy osoby, jako podzespół do Spraw Kontaktu Urzędu z placówką Narodowego Funduszu Ochrony Zdrowia ( po sąsiedzku ), zwanej dalej Przychodnia.
3. burmistrz działając we współpracy z delegatem dzielnicy do Rady Miasta i w porozumieniu z ratuszem na Placu Dzierżyńskiego, zabezpieczyli środki finansowe na wynagrodzenia i nagrody dla całego składu osobowego zaangażowanego w ogranizację tego przedsięwzięcia, nie zapominając rzecz jasna o osobistej, kierowniczej roli i wynikających z tego należnych prawach do uznania.
Ten etap zajmie państwu...ile? Miesiąc? Dwa? Dajmy sobie kwartał, ok? Zresztą... po co się spieszyć, o własne nogi potykać, skoro podzespół do Spraw Kontaktu Urzędu z placówką Narodowego Funduszu Ochrony Zdrowia ( po sąsiedzku ) będzie musiał w budynku skorzystać ze służbowego telefonu i w sprawie słuzbowej zadzwonić, i zamówić w Przychodni( po sąsiedzku ) dwa "numerki" do lekarza rodzinnego pierwszego kontaktu. Najlepiej, a własciwie koniecznie w tym samym dniu? A to, wiadomo, ile trwa? Zatem: Festina Lente! A dlaczego w tym samym dniu? Chodzi o warunki pomiaru. Empirycznie jest dowiedzione i wiemy to z wakacji nad morzem bałtyckim chociażby, że ciała mają taką przypadłość, iż kurczą się w niższych temperaturach i rozkurczają w wyższych... tak?
A gdy już nadejdzie czas tej wizyty, radni poproszą swoich kolegów, uczestników ad hoc ogłoszonego tu turnieju, Panów Radnych: Korowaja i Tumasza ( kolejność alfabetyczna ) , aby w asyście Jury udali się do Przychodni i wg zapisu, po przywołaniu do gabinetu przez lekarza, pojedynczo, ale w obecności Jury poddali się mierzeniu wzrostu. Z którego lekarz wystawi stosowne zaświadczenie opatrzone pieczątką, że do refundacji.
Dalej chyba wszystko jest proste? Jest zaświadczenie, jest protokół Jury, zatwierdza to ( lub nie? ) Komisja Rewizyjna, burmistrz publikuje wyniki na stronie. I bynajmniej nie chodzi tu o to, że w ubikacji. Na stronie internetowej urzędu!
I wiemy! I możemy mówić o wyższości jednego nad drugim lub drugiego nad pierwszym. Mamy to zrobione. Rozstrzygnięte!
Coś jest zrobione?! Po tych kilku latach waszego urzędowania.

 tarantula01

25.10.2012 13:48

Akurat jesteśmy razem z radnym Korowajem w Referacie Obsługi Rady i z uśmiechem czytam Marcinowi komentarze
Uważamy, że robimy to co powinniśmy robić i nikt z nas nie uważa się za lepszego, czy gorszego. Działamy w różnych obszarach dzielnicy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

 tarantula01

25.10.2012 13:48

Akurat jesteśmy razem z radnym Korowajem w Referacie Obsługi Rady i z uśmiechem czytam Marcinowi komentarze
Uważamy, że robimy to co powinniśmy robić i nikt z nas nie uważa się za lepszego, czy gorszego. Działamy w różnych obszarach dzielnicy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# Dąbrówka-

04.06.2014 11:41

Przypominam że o wyższości radnego Tumasza nad radnym Korowajem i pozostałymi radnymi z PO dyskutujemy tutaj, aby nie zaśmiecać innych wątków.

# Marysia

04.06.2014 12:24

O wyższości jednego pana radmego nad drugim panem radnym to jest taka salonowa dyskusja przypominająca radiowy problem pana J.T.Stanisławskiego pn. "O wyższości Świąt Wielkanocnych nad Świętani Bożego Narodzenia. I to by było na tyle".

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA