REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

SOLIDARNOŚĆ NA SP 257

 Gonzo

08.11.2003 21:51

Na balkonie Szkoły Podstawowej 257 widziałem wielki baner z napisem SOLIDARNOŚĆ. Balkon jest na samym froncie szkoły. Co o tym sądzicie?
Czy szkoły czasem, a zwłaszcza podstawowe nie powinny być apolityczne ? Czy szanowna ZIENTECKA nie przegina? Przecież dzieci pomiędzy 7 a 12 rokiem życia nawet za bardzo nie wiedzą o co chodzi.

# Vladymir

08.11.2003 22:35

Gonzo, nie apeluj do swiadomości politycznej dzieci, bo nie dla nich ten baner jest na szkole wywalony, ale dla ich rodziców !!!

# Duśka

09.11.2003 17:21

Pomimo, że chodzi o politykę to popieram Vladymira. A pensje nauczycielskie znam i wołają o pomstę do nieba. A na dodatek nauczycielom w naszej szkole (344) źle coś naliczyli i teraz w grudniu każdy z nich musi oddać 700 zł. Wiecie co to jest za suma przed świetami???? SKandal !!! Duśka

REKLAMA

 Gonzo

09.11.2003 19:47

Oczywiście, są różnego rodzaju racje, jak to w życiu, za i przeciw. Ale mi nie podoba się wykorzystywanie budynku szkoły podstawowej do takich celów !
Gminę oflagować, nawet krasnoludkami obstawić, ale w przypadku szkoły jestem przeciwko.
Kieckę Zienteckiej uszyć z wielką szarfą jak na miss i napis jaki chcecie tam umieścić można. Niech tak babsko łazi, ALE NIE SZKOŁĘ !!

# Duśka

09.11.2003 23:01

A gdzie twoim zdaniem ma się wypowiedzieć grono pedagogiczne? Pod osiedlowym sklepem? Pokazuje się dzieciom głupie kreskówki, filmy z serii zabili go i uciekł, a normalne życie to jakieś wstydliwe sprawy? Niech od początku wiedzą, że człowiek ma prawo domagać się swoich praw. Nie zgadzam się z tobą Gonzo. Uważnie czytałam wszystkie twoje posty i mam cię za człowieka inteligentnego, myśl więc racjonalnie i nie daj się zwariować. Duśka

# Kacper

10.11.2003 15:07

Lepszy baner z napisem SOLIDARNOŚĆ niz z napisem SLD

REKLAMA

# nauczyciel

10.11.2003 21:07

Nauczyciele mają więcej powodów do protestów niż inne grupy zawodowe, a nie mają de facto ze względu na specyfikę pracy prawa dostrajku. Oflagowanie to najłagodniejsza forma protestu i robi się to w miejscu pracy.

# Kotkaa

10.11.2003 21:44

Ha, ha, może lepiej odwołać matury, jak to kiedyś było zrobione, albo egzaminy po 6 klasie albo gimnazjalne... Oflagowanie to rzeczywiście bardzo łagodna forma protestu, a jeżeli jakiś malec zapyta, co to jest ta Solidarność, to może nawiąże jakiś kontakt z wiecznie zagonionym rodzicem?

 Witkacy

12.11.2003 23:21

... i post Kotkii jest chyba dobrym podsumowaniem tej dyskusji :)
pozdrawiam wszystkich, wasz dobry znajomy :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy