REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# maćko

06.01.2013 17:14

Mam nadzieję, że niedługo na polski rynek wejdzie Deutsche Post i w końcu będzie normalnie.

# Matt

20.01.2013 11:06

Poczta na Mysliborskiej i jej Naczelniczka biją rekordy chamstwa i próżniactwa. Tam łaskę o wszystko robią.

 lila

05.02.2013 04:03

Zdarzyło mi się kilka razy wysyłać paczkę z Myśliborskiej. Pracuje w okienku przemiła blondynka, cierpliwa i życzliwa. Dwukrotnie obsłużyła mnie w części czasu przeznaczonego na przerwę. Dziękuję. Nastepnym razem postaram się przyjsć o właściwej porze i wlaściwie przygotowana :)

REKLAMA

# zmartwiony

29.07.2013 08:18

ZCzy ktoś wie dlaczego ta agencja pocztowa została zamknięta?? Znowu Ciupagi?

# Redisbad

30.07.2013 15:58

#maćko napisał(a) 06.01.2013 17:14
Mam nadzieję, że niedługo na polski rynek wejdzie Deutsche Post i w końcu będzie normalnie.

Biorąc pod uwagę fakt, .ze Poczta Polska jest instytucją państwową, więc już teraz w pewnej części jest Deutsche, a raczej działająca na korzyść DP. Zeby było normalnie należałoby PP sprywatyzować.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

31.07.2013 20:47

Kilka luźnych uwag w temacie:
1. #maćko, a pamiętasz, jak na polską pocztę w mieście, którego obecna nazwa brzmi Gdańsk, wszedł Wermacht i Gestapo?
2. Cały Personel placówki pocztowej przy ulicy Myśliborskiej z Panią Kierownik na czele, jest kompetentny i życzliwy.
3. Internautka Lila słusznie dostrzega, że na pocztę należy przychodzić w godzinach pracy tejże placówki. Cieszy Matkę, że w przyszłości Lila odwiedzi pocztę mentalnie do tego przygotowana.
4. Prywatyzacja tej instytucji nie leży w interesie Służb.

REKLAMA

# Redisbad

02.08.2013 07:31

Matka_Sławka_z_Gdańska napisał(a) 31.07.2013 20:47
:
1. #maćko, a pamiętasz, jak na polską pocztę w mieście, którego obecna nazwa brzmi Gdańsk, wszedł Wermacht i Gestapo?

Teraz mamy służby, więc Niemcy nie potrzebują Wermachtu i Gestapo, żeby wejść do Poczty Polskiej czy innych instytucji państwowych....
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA