REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

sklep

# mieszkanka

03.12.2002 12:02

a co powiecie o sklepie z art. szkolnymi i rajstopami Ksiazkowa 9G(chyba), obsluguje tam bardzo mily Pan, Panie z apteki powinny brac z niego przyklad

# Vladymir

04.12.2002 00:20

Potwierdzam, pan jest bardzo miły, a sklep dobrze wyposażony w akcesoria biurowe. Rajstop tam nie kupuję.

# maya

04.12.2002 09:27

Czy będę bardzo niedyskretna jak zapytam gdzie w takim razie kupujesz rajstopy???

REKLAMA

# Vladymir

05.12.2002 23:55

trafiłaś w sedno, Maya, zostałem rozszyfrowany: rajstopy kupuję w sklepie obok z modą dziecięcą /kręci sie tam dużo dzieci/, barchanowe majteczki w sklepie z modą indyjską, pomadki do ust w drogerii Natura, a skórzane spódniczki na bazarze na Porajów.

# maya

06.12.2002 11:47

Jakiś Ty drażliwy! Ja czasem lubię czepiać się słówek... Wystarczyło napisać "rajstop nie kupuję"...

# kinio

07.12.2002 01:18

Vladymir! Super odpowiedż na pytanie Mayi! Myślę, że nadajemy na podobnych częstotliwościach. Pozdrowienia. Kinio.

REKLAMA

# Vladymir

09.12.2002 01:16

Maya, a na żartach się nie znasz ? Kinio, podoba mi sie Twój post, ale nie mogę pisać więcej, bo nas posądzą o inną miłość...

# jotes

09.12.2002 19:48

Podobno płeć się nie liczy - liczą się uczucia

# Vladymir

10.12.2002 00:40

Dobra, dobra, a jak się ktos przyzna do innej milości, to go się ukamieniuje... Nie ma głupich, ja rajstopy będę kupować w sprzedaży wysyłkowej, można podać adres poste restante...

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy