REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

koleda

06.12.2002 10:21 #goocha
skąd mam wziąć kropidlo? czy ksiądz nie powinien nosić ze sobą?
06.12.2002 11:53 #mms
Raczej nie. Chociaż może?... Ja przez jakiś czas pożyczałam od rodziców, a w końcu poszłam na Chmielną, tam w okolicy podcieni, mniej więcej w połowie odcinka Chmielnej od Nowego Światu do Brackiej, po prawej stronie, jest sklep z takimi artykułami. I kupiłam za chyba 20-30 zł cały zestaw - krzyżyk, miseczkę na wodę, dwa świczniki z woskowymi świecami i kropidło. Wszystko z jasnego drewna, nie za duże, w sam raz do naszych mieszkań...
06.12.2002 14:58 #goocha
dzieki za informacje, moze jeszcze zdąże kupic
06.12.2002 15:44 #asm
już chodzą po kolędzie? Zawsze zaczynali po świętach. Czyżby przybyło tak dużo parafian, że muszą rozpocząć kolędę wcześniej?!
06.12.2002 16:27 #Doc
To już nie pierwszyzna, od kilku lat ksiądz odwiedza nas przed a nie po świętach... Wbrew pozorom parafie w ostatnich latach bardzo się rozrosły, a kościołów przybyło stosunkowo niewiele...
REKLAMA
07.12.2002 11:06 m0n1ka
Goocha, nie przejmuj się, myśmy rok i dwa lata temu też nie mieli kropidła i okazało się, że ksiądz przyszedł ze swoim własnym, takim metalowym podróżnym.
11.12.2002 21:22 #iwo-tomas
dewocjonalia można również nabyć w kościele przy Myśliborskiej pomiędzy niezielnymi mszami

7365/7420 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA