REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

 drugastrona

12.06.2019 22:42

Ja słyszałem.

# jan23

16.06.2019 15:05

Jako rozgrzewka, albo urozmaicenie treningu nich będzie, ale jako pełnoprawna dyscyplina nic ciekawego. Zwykły skok na kasę - można sprzedać sprzęt, zostać działaczem, sprzedawać szkolenia, certyfikaty, licencje.

# Zet

24.06.2019 20:37

Pokażcie film, jak się w to gra. Gdybym na podstawie zdjęcia kortu tenisowego miał sobie wyrobić opinię o tej grze, to bym powiedział, że komuś zabrakło miejsca na boisko piłkarskie. Wszystko się kiedyś zaczyna, może to jest fajne?

REKLAMA

# Piotr Głos

09.07.2019 21:44

Poniżej filmik z Ronaldinho grającym w teqball:
https://www.yo utube.com/w atch?v=5W DbfK6O0Ok

# Filip1994

28.08.2019 09:28

Ja słyszałem, a nawet kilka razy zdarzyło mi się grać, z tego co wiem na Mokotowie jest całkiem sporo tych stołów i zainteresowanie jest spore. A co do ilości fanów to uważam że lepsze 1500 prawdziwych fanów niż 100.000 kupionych na allegro. Bardzo stronniczy i negatywny artykuł, a przecież najważniejsze jest żeby ludzie aktywnie spędzali czas, a nie gapiąc się w telefony.

# aniakielman

28.08.2019 09:34

A kto to jest k...wa Gałkiewicz? :D Co to za specjalista?

REKLAMA

# joanna7623

28.08.2019 09:40

Jak patrze na zdjęcie tego stołu, to stół do pingponga mi wygląda na jego zepsutą wersję a nie odwrotnie
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA